اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

اعلام نتایج تیزهوشان : مرکز مشاوره تحصیلی آوای مشاور سعی بر این دارد که جنبه های گوناگون اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان را به شما معرفی کند: زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ، نحوه دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان ، زمان دریافت کارنامه تیزهوشان ، نکات مهم در اعلام نتایج مدارس تیزهوشان ، زمان ثبت اعتراض آزمون تیزهوشان و غیره …

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 ( استعداد های درخشان )

دانش آموزان صاحب استعداد برتر و متقاضی شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و استعداد درخشان در دوره اول متوسطه ( ششم به هفتم ) و دوره دوم متوسطه ( نهم به دهم ) در 14 و 15 اردیبهشت ماه برای راهیابی به مدارس تیزهوشان با یکدیگر به رقابت می پردازند .

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در دو روز متوالی در اواسط اردیبهشت 97 راس ساعت 9:00 در سراسر کشور به صورت یکپارچه و همزمان برگزار خواهد شد .

دانش آموزان توجه داشته باشند که تنها ملاک برای راهیابی به مدارس تیزهوشان  و پذیرش آنان ، تنها از طریق نمره به دست آمده از آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و یا استعداد درخشان است .

 

پرسش از شما پاسخ از ما

 

جهت مشاوره تحصیلی و  اطلاعات بیشتر در مورد اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ( استعداد های درخشان)

با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 2 شب می باشد . ( همه روزه )

 

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 ( سمپاد )

اسامی قبول شدگان و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و یا استعداد درخشان هرساله در اوایل تیر ماه آغاز می شود . معمولاً این اعلام نتیجه بعد از برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی صورت می گیرد . در بازده زمانی  برگزاری آزمون تیزهوشان تا زمان اعلام نتایج آن ، مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان متن سوالات آزمون تیزهوشان  و یا سمپاد را بر روی سایت Sampad.medu.ir قرار می دهد. و بعد از گذشت حدوداً دو هفته کلید تصیح سوالات آزمون را نیز در همان Sampad.medu.ir سایت منتشر می کند .پاسخ های درست و نادرست  خود را مشخص کرده و از این طریق می توانند نمره حدودی خود را به دست آورند .

در اوایل تیرماه فهرست اسامی پذیرفته شدگان  دوره اول و دوم متوسطه بر اساس ظرفیت اعلام شده برای هر مدرسه از طریق سامانه ثبت نامی اعلام می شود .

دانش آموزان توجه داشته باشند که مدارس تیزهوشان لیست ذخیره ای برای پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم خود اعلام نمی کند .

 

 زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

 

زمان دریافت کارنامه تیزهوشان 97-98 ( استعداد های درخشان )

در این قسمت مجموعه ی آوای مشاور سعی بر آن دارد تا نحوه دریافت کارنامه آزمون مدارس تیزهوشان و یا استعداد درخشان ششم به هفتم و نهم به دهم را برای بهره مندی و استفاده مطلوب داوطلبان آزمون تیزهوشان به صورت تصویری ارئه دهد . دانش آموزان می توانند با توجه به تصاویر زیر اقدام به دریافت کارنامه کنند . و چنانچه با مشکل و ابهامی در زمینه دریافت اعلام نتایج آزمون روبرو شدند می توانند با گروه آوای مشاور در تماس باشند .

جهت مشاهده نتایج  آزمون تیزهوشان می بایست ابتدا وارد سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان شده و کد ملی و رمز ورود را وارد نمایید .

در این مرحله داوطلب وارد صفحه مشخصات خود شده که در آن گزینه های  ردیف ، نام ، نام خانوادگی ، کد ملی ، جنسیت ، تاریخ تولد ، خواهر و برادر چند قلو دارم ، وضعیت قبولی ، مدیریت ، درج شده و کاملاً مشخص است . داوطلبان در این مرحله می توانند از گزینه وضعیت قبولی نتیجه آزمون خود را مشاهده کنند که در صورت قبولی گزینه پذیرفته شده قابل رویت است .

دانش آموزان پایه نهم به دهم توجه داشته باشند که پذیرش نهایی دبیرستان های دوره دوم استعداد درخشان و تیزهوشان ، برای رشته ی مورد نظر فقط با توجه به آین نامه هدایت تحصیلی صورت می گیرد .

 

زمان دریافت کارنامه تیزهوشان

 

نکات مهم در اعلام نتایج مدارس تیزهوشان 97-98 ( سمپاد )

– همزمان با اعلام نتایج آزمون نشانی دقیق دبیرستان های استعداد درخشان و یا تیزهوشان ، تاریخ مراجعه به مدارس و ارائه مدارک ثبت نام و ارائه کارنامه قبولی اطلاع رسانی می شود . آخرین فرصت داده شده به دانش آموزان جهت ثبت نام در دوره های اول و دوم متوسطه تا آخر مرداد ماه خواهد بود و بعد از این زمان به هیچ عنوان ثبت نام مجاز نخواهد بود .

– دانش آموزانی که در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و یا سمپاد نتوانسته قبولی را به دست آورند حداکثر تا یک هفته بعد از اعلام نتایج آزمون استعداد های درخشان ، کارنامه عدم قبولی که شامل موارد زیر است ارائه می شود .

1- تعداد پاسخ های درست و نادرست دانش آموزان در آزمون تیزهوشان .

2- نمره به دست آمده از هر درس با توجه به سوالات پاسخ داده شده دانش آموزان .

3- نمره کل دانش آموز که نشات گرفته از درصد های هر درس است و نمره ی تراز شده ی آخرین فرد قبولی در مدرسه های مورد تقاضا ی دانش آموز .

زمان ثبت اعتراض آزمون تیزهوشان 97-98 ( استعداد های درخشان )

–  زمان ثبت اعتراض و مهلت رسیدگی به آن ها از طرف ستاد برگزاری آزمون تیزهوشان و یا استعداد های درخشان به اطلاع دانش آموزان و والدین آن ها خواهد رسید . دانش آموزان می توانند اعتراض ها ی خود نسبت به نتایج آزمون تیزهوشان را در زمان مقرر شده در سایت ثبت نام انجام دهند .

–  تغییر رشته دانش آموزان پذیرفته شده در دبیرستان های دوره دوم استعداد درخشان و یا تیزهوشان در سال اولیه پذیرش مطلقاً ممنوع اعلام شده است و در سال ها و پایه های بعدی ، علاوه بر برخورداری از ضوابط و شرایط تغییر رشته تحصیلی ، به دست آوردن حداقل امتیاز قبولی در رشته مورد نظر دانش آموز در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ( سمپاد ) در دبیرستان مورد نظر اجباری و الزامی عنوان شده است .

 

زمان ثبت اعتراض آزمون تیزهوشان

 

نقل و انتقال مدارس تیزهوشان 97-98 ( سمپاد )

–  نقل و انتقال در بین مدارس استعداد های درخشان د ریک شهرستان در دوره اول ( ششم به هفتم ) و دوم متوسطه ( نهم به دهم ) حتی در صورت برخورداری  از حداقل نمره و امتیاز قبولی مدرسه مورد نظر در سال اول پذیرفته شدن مطلقاً ممنوع اعلام شده است . لازم است داوطلبان گرامی با دقت کافی به این موضوع، نسبت به انتخاب اولویت مدارس انتخابی خود اقدام نمایند. بعد از اعلام قبولی و تعیین مدرسه مورد پذیرش، امکان تغییر و یا جابه جایی دبیرستان به هیچ وجه ممکن نیست .

–  داوطلبانی که پس از زمان ثبت نام یا پس از زمان برگزاری آزمون ورودی تیزهوشان یا سمپاد به هر دلیل تصمیم می گیرند در سال تحصیلی 98-97 در شهرستانی غیر از شهرستان محل سکونت فعلی اقامت کنند تنها در صورت قبولی در یکی از مدارس انتخاب شده خود در شهرستان مبدأ و دارا بودن حداقل نمره کف قبولی مدرسه  شهرستان مقصد ، با کسب موافقت از ادارات کل آموزش و پرورش استان های مبدأ و مقصد ، مجاز به انتقال و ثبت نام در دیگر مدارس استعدادهای درخشان یا تیزهوشان خواهند بود .

–  انتقال دانش آموزان پذیرفته شده آزمون مدارس تیزهوشان یا سمپاد ورودی 97_96 در سنوات پایه های بالاتر نیز در صورت دارا بودن شرایط امکان پذیر خواهد بود .

 

اعلام نتایج تیزهوشان

 

مطالب مرتبط اعلام نتایج تیزهوشان 97-98 ( استعداد های درخشان )

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

– شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 

ثبت نام آزمون نمونه دولتی

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

– کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

– ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم

– ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم

بهترین منابع آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

– بهترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم

– بهترین منابع آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم

– بهترین منابع آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

پرسش از شما پاسخ از ما

 

 

جهت مشاوره تحصیلی و  اطلاعات بیشتر در مورد اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ( استعداد های درخشان)

با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 2 شب می باشد . ( همه روزه )
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *