بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی : دانشگاه غیرانتفاعی مانند دانشگاه پیام نور ، دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 96-97

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی در این دانشگاه معمولأ وقتی است که ثبت نام  کنکور سراسری به پایان رسیده و مدتی از آن می گذرد در این مرحله که همان مرحله تکمیل ظرفیت است دانشگاه غیرانتفاعی رشته های بدون آزمون خود را در مقاطع کاردانی و کارشناسی اعلام می کند.ثبت نام در دانشگاه غیرانتفاعی به صورت بدون آزمون در سال 95 نسبت به سال های قبل تغییر پیدا کرده است، به این صورت که ثبت نام دیگر به صورت اینترنتی نیست بلکه ثبت نام به صورت کاملأ حضوری انجام می شود یعنی داوطلبان بعد از مشاهده رشته دانشگاه مورد نظر خود به آن واحد دانشگاهی مراجعه کرده و سپس ثبت نام خود را به صورت نهایی انجام می دهند.

بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 96-97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97-98

دیگر تفاوت این است که دفترچه ای منتشر نشد که رشته های دانشگاه غیرانتفاعی در آن نمایش داده شده باشد بلکه داوطلبان یابد با مراجعه به سایت هر دانشگاه، رشته های آن دانشگاه را مشاهده می کردند . داوطلبان باید توجه داشته باشند که در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی تنها می توانید یک رشته و یک دانشگاه را انتخاب نمایند . یعنی اگر داوطلبی در دو رشته ثبت نام کند، هر دوی آن رشته حذف خواهد شد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

شرایط ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی 97-98

داوطلبان برای ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی ( بدون کنکور ) احتیاج به شرکت در کنکور سراسری ندارند. تنها شرط ثبت نام در این دانشگاه داشتن مدرک دیپلم ( در مقطع کاردانی ) و داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ، دیپلم و فوق دیپلم یا دیپلم نظام قدیم در ثبت نام مقطع کارشناسی می باشد. لازم به ذکر است ثبت نام بر اساس معدل هم نیست و هیچ محدودیتی برای معدل در نظر گرفته نشده است.

آوای مشاور

 

 

جهت مشاوره تحصیلی و یا اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی با شماره

1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید .

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد. ( همه روزه )
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn