ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس : ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس هر ساله در دو مقطع کاردانی به کارشناسی پیوسته به صورت بدون آزمون بوده و نیاز به کنکور یا آزمون ندارد ولی هر دو این مقاطع برای ثبت نام از اصول و شرایطی برخوردارند که عدم توجه و بی اطلاعی به آنان موجب بروز نقص و خطا در انجام و تکمیل مراحل ثبت نام خواهد شد . به همین سبب در این مقاله قصد داریم به طور جامع و کامل درباره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس ، شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس ، زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس ، شهریه بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس توضیحاتی ارائه دهیم تا داوطلبان و افراد متقاضی با آگاهی کامل نسبت به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس اقدام نمایند.

شیوه پذیرش دانشجو در بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس مهر و بهمن 96-97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس هرسال از طریق سایت سنجش و آموزش کشور و تحت نظارت ، وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری صورت می گیرد . هرساله ما شاهد استقبال فراون از سمت افراد متقاضی و داوطلب برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس هستیم . این استقبال از سمت افراد اغلب به دلیل وجود رشته های متنوع و کاربردی و عدم محدودیت برای تغییر رشته است .

دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس در 4 گروه صنعت ( مربوط به رشته های مهندسی مانند : مهندسی کامپیوتر ، آسانسور و پله برقی ، مهندسی صنایع ) ، مدیریت و خدمات اجتماعی ( شامل رشته های چون مدیریت ، حقوق ، مطب داری ) ، کشاورزی ، فرهنگ و هنر ( شامل رشته های مانند : امور فرهنگیامور موزه ، سینما ، مترجمی زبان ) در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به صورت بدون آزمون ( بدون کنکور ) به جذب دانشجو مشغول است .

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس مهر و بهمن 96-97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس هر ساله در دو ورودی مهرماه و بهمن ماه صورت می گیرد . ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی همواره به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور امکان پذیر می باشد . داوطلبان متقاضی ثبت نام با خرید کارت اعتباری و درج اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام و وارد نمودن انتخاب رشته خود و دریافت کد پیگیری ثبت نام  می توانند ثبت نام خود را در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته انجام دهند . داوطلبان توجه داشته باشند به دلیل انجام تمامی مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی و غیر حضوری در صورت بروز هرگونه مشکل و یا درج اطلاعات به صورت ناقص یا اشتباه ثبت نام آنان لغو خواهد شد . داوطلبان می توانند برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس با مشاوران آوای مشاور در تماس باشند.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس در مقطع کاردانی مهر و بهمن 96-97

طبق آنچه عنوان شد ثبت نام در  دو مقطع کاردانی و کارشناسی صورت خواهد گرفت . افرادی می توانند در کاردانی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام نمایند که دارای مدرک دیپلم باشند .

باتوجه به این که ثبت نام در مقطع کاردانی فقط با ارائه مدرک دیپلم صورت می گیرد تمامی افراد دارای مدرک دیپلم اعم از دیپلم هنرستان ، دیپلم فنی و حرفه ای و یا کار و دانش ، دیپلم رشته های نظری ( تجربی ، انسانی ، ریاضی ) می توانند نسبت به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس اقدام نمایند .

افرادی که علاوه بر مدرک دیپلم نظری دارای مدرک پیش دانشگاهی نیز هستند باید توجه داشته باشند که مدرک پیش  دانشگاهی آنان برای ثبت نام در نظر گرفته نخواهد شد و تنها معدل مدرک دیپلم آنان در ثبت نام موثر واقع خواهد شد .

داوطلبان توجه داشته باشند که در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس محدودیتی برای تغییر رشته وجود نخواهد داشت و هر فردی با هر عنوان دیپلمی می تواند بدون بروز هر گونه مشکل و یا محدودیتی برای انتخاب رشته نسبت به ثبت نام رشته مورد علاقه خود اقدام کند . به طور مثال : فردی دارای مدرک دیپلم فنی و حرفه ای می تواند در صورت علاقه مندی در رشته کاردانی حقوق ( و یا هر رشته ارائه شده دیگر ) نسبت به ثبت نام اقدام نماید.

داوطلبان علاقه مند به ثبت نام در مقطع کاردانی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس توجه داشنه باشند که در زمان ثبت نام و انتخاب رشته مجاز به انتخاب 30 رشته و رشته محل  خواهند بود . و لزوماً تمامی این انتخاب ها باید از یک گروه باشد .

نکته : داوطلبان متقاضی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس در ورودی مهر ماه باید تا پایان شهریور 96 مدرک خود را ارائه دهند . و داوطلبان متقاضی ورودی بهمن ماه نیز حداکثر تا پایان بهمن 96 مهلت ارائه مدرک را خواهند داشت .

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس در مقطع کارشناسی مهر و بهمن 96-97

ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس تنها در صورت دارا بودن مدرک کاردانی برای داوطلبان امکان پذیر خواهد بود .

داوطلبان توجه داشته باشند که در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس محدودیتی برای تغییر رشته وجود نخواهد داشت و هر فردی با هر عنوان رشته درج شده در مدرک کاردانی می تواند نسبت به ثبت نام در رشته مورد علاقه خود در مقطع کارشناسی اقدام کند .

هر داوطلب در مقطع کارشناسی ناپیوسته در زمان ثبت نام مجاز به انتخاب 20 کد رشته و رشته محل ارائه شده از یک گروه خواهد بود.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس مهر و بهمن 96-97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس هرساله در دو ورودی مهر ماه و بهمن ماه به صورت اینترنتی انجام می گیرد . داوطلبان متقاضی ثبت نام در ورودی مهر ماه در اواخر خرداد با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org می توانند نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته خود اقدام نمایند . و داوطلبان متقاضی ورودی بهمن ماه نیز در نیمه اول بهمن ماه می توانند برای انجام ثبت نام و درج اطلاعات خود به سایت ذکر شده مراجعه نمایند .  برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس در ورودی مهر ماه و بهمن ماه می توانید در کانال تلگرام همراه ما باشید.

کانال تلگرامی آوای مشاور

شهریه بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس مهر و بهمن 96-97

میزان شهریه در بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس همانند سایر دانشگاه های دیگر متناسب با رشته انتخابی و مقطع تحصیلی از سوی دانشجویان تغییر خواهد کرد . همان طور که قبلاً عنوان شد دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس رشته های ارائه شده خود را در 4 گروه قرار می دهد که به تناسب قرار گرفتن رشته مورد نظر دریکی از 4 گروه ارائه شده میزان پرداخت شهریه از سوی داوطلبان متغیر خواهد بود . داوطلبان با توجه به رشته مورد نظر خود و مقطع تحصیلی می توانند به پرداخت شهریه در دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس اقدام کنند بدین منظور در متن زیر شهریه هر 4 گروه ارائه شده را عنوان نموده ایم .

میزان شهریه ثابت گروه صنعت در مقطع کاردانی 4/142/000 ریال و در مقطع کارشناسی ناپیوسته  4/222/000 ریال خواهد بود.

میزان شهریه ثابت گروه کشاورزی در مقطع کاردانی 3/226/000 ریال و در مقطع کارشناسی ناپیوسته 3/313/600 ریال خواهد بود.

میزان شهریه ثابت گروه مدیریت و خدمات اجتماعی در مقطع کاردانی 3/311/700 ریال و در مقطع کارشناسی ناپیوسته 3/587/700 ریال خواهد بود.

میزان شهریه ثابت گروه فرهنگ و هنر در مقطع کاردانی 3/587/800 ریال و در مقطع کارشناسی ناپیوسته 3/652/600 ریال خواهد بود.

لیست رشته های ثبت نام کاردانی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس مهر و بهمن 96-97

دانشگاه علمی کاربردی  بندرعباس در ورودی مهر ماه و بهمن ماه برای مقطع کاردانی  به صورت بدون آزمون در رشته های ذکر شده در متن زیر از داوطلبان ثبت نام به عمل خواهد آورد .

کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی ، مددکاری خانواده ، کاردانی حرفه ای مترجمی زبان انگلیسی ، کاردانی حرفه ای معماری ، کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده ، کاردانی حرفه ای حقوق ، کاردانی فنی صنایع غذایی ، کاردانی حرفه ای حسابداری ، کاردانی حرفه ای موسیقی ، کاردانی حرفه ای خدمات سلامت – دارویاری  و ….

لیست رشته های ثبت نام کاردانی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس مهر و بهمن 96-97

دانشگاه علمی کاربردی  بندرعباس در ورودی مهر ماه و بهمن ماه برای مقطع کارشناسی ناپیوسته به صورت بدون آزمون در رشته های ذکر شده در متن زیر از داوطلبان ثبت نام به عمل خواهد آورد .

کارشناسی حرفه ای حسابداری ، مهندسی فناوری معماری ، کارشناسی حرفه ای حقوق ، مهندسی فناوری اطلاعات ، مهندسی فناوری صنایع غذایی ، مهندسی فناوری مکانیک خودرو ، کارشناس حرفه ای مدیریت ، کارشناس حرفه ای مددکاری اجتماعیخانواده ، کارشناس حرفه ای مترجمی همزمان انگلیسی و…

پرسش از شما

 

جهت مشاوره تحصیلی و  اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بندرعباس

با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 1 شب می باشد . ( همه روزه )

 
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *