ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی : ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی هر ساله در دو مقطع کاردانی به کارشناسی پیوسته به صورت بدون آزمون بوده و نیاز به کنکور یا آزمون ندارد ولی هر دو این مقاطع برای ثبت نام از اصول و شرایطی برخوردارند که عدم توجه و بی اطلاعی ازآنان موجب بروز نقص و خطا در انجام و تکمیل مراحل ثبت نام خواهد شد . به همین سبب در این مقاله قصد داریم به طور جامع و کامل درباره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی ، شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی ، شهریه بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی توضیحاتی ارائه دهیم تا داوطلبان و افراد متقاضی با آگاهی کامل نسبت به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی اقدام نمایند.

شیوه پذیرش دانشجو در بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی مهر و بهمن 96-97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی هرسال از طریق سایت سنجش و آموزش کشور و تحت نظارت ، وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری صورت می گیرد . هرساله ما شاهد استقبال فراون از سمت افراد متقاضی و داوطلب برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی هستیم . این استقبال از سمت افراد اغلب به دلیل وجود رشته های متنوع و کاربردی و عدم محدودیت برای تغییر رشته است .

دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی در 4 گروه صنعت ( مربوط به رشته های مهندسی مانند : مهندسی کامپیوتر ، آسانسور و پله برقی ، مهندسی صنایع ) ، مدیریت و خدمات اجتماعی ( شامل رشته های چون مدیریت ، حقوق ، مطب داری ) ، کشاورزی ، فرهنگ و هنر ( شامل رشته های مانند : امور فرهنگیامور موزه ، سینما ، مترجمی زبان ) در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به صورت بدون آزمون ( بدون کنکور ) به جذب دانشجو مشغول است .

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی مهر و بهمن 96-97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی هر ساله در دو ورودی مهرماه و بهمن ماه صورت می گیرد . ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی همواره به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور امکان پذیر می باشد . داوطلبان متقاضی ثبت نام با خرید کارت اعتباری و درج اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام و وارد نمودن انتخاب رشته خود و دریافت کد پیگیری ثبت نام  می توانند ثبت نام خود را در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته انجام دهند . داوطلبان توجه داشته باشند به دلیل انجام تمامی مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی و غیر حضوری در صورت بروز هرگونه مشکل و یا درج اطلاعات به صورت ناقص یا اشتباه ثبت نام آنان لغو خواهد شد . داوطلبان می توانند برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی با مشاوران آوای مشاور در تماس باشند .

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی در مقطع کاردانی مهر و بهمن 96-97

طبق آنچه عنوان شد ثبت نام در  دو مقطع کاردانی و کارشناسی صورت خواهد گرفت . افرادی می توانند در کاردانی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام نمایند که دارای مدرک دیپلم باشند .

باتوجه به این که ثبت نام در مقطع کاردانی فقط با ارائه مدرک دیپلم صورت می گیرد تمامی افراد دارای مدرک دیپلم اعم از دیپلم هنرستان ، دیپلم فنی و حرفه ای و یا کار و دانش ، دیپلم رشته های نظری ( تجربی ، انسانی ، ریاضی ) می توانند نسبت به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی اقدام نمایند .

افرادی که علاوه بر مدرک دیپلم نظری دارای مدرک پیش دانشگاهی نیز هستند باید توجه داشته باشند که مدرک پیش  دانشگاهی آنان برای ثبت نام در نظر گرفته نخواهد شد و تنها معدل مدرک دیپلم آنان در ثبت نام موثر واقع خواهد شد .

داوطلبان توجه داشته باشند که در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی محدودیتی برای تغییر رشته وجود نخواهد داشت و هر فردی با هر عنوان دیپلمی می تواند بدون بروز هر گونه مشکل و یا محدودیتی برای انتخاب رشته نسبت به ثبت نام رشته مورد علاقه خود اقدام کند . به طور مثال : فردی دارای مدرک دیپلم فنی و حرفه ای می تواند در صورت علاقه مندی در رشته کاردانی حقوق ( و یا هر رشته ارائه شده دیگر ) نسبت به ثبت نام اقدام نماید.

داوطلبان علاقه مند به ثبت نام در مقطع کاردانی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی توجه داشنه باشند که در زمان ثبت نام و انتخاب رشته مجاز به انتخاب 30 رشته و رشته محل  خواهند بود . و لزوماً تمامی این انتخاب ها باید از یک گروه باشد .

نکته : داوطلبان متقاضی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی در ورودی مهر ماه باید تا پایان شهریور 96 مدرک خود را ارائه دهند . و داوطلبان متقاضی ورودی بهمن ماه نیز حداکثر تا پایان بهمن 96 مهلت ارائه مدرک را خواهند داشت .

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی در مقطع کارشناسی مهر و بهمن 96-97

ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی تنها در صورت دارا بودن مدرک کاردانی برای داوطلبان امکان پذیر خواهد بود .

داوطلبان توجه داشته باشند که در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی محدودیتی برای تغییر رشته وجود نخواهد داشت و هر فردی با هر عنوان رشته درج شده در مدرک کاردانی می تواند نسبت به ثبت نام در رشته مورد علاقه خود در مقطع کارشناسی اقدام کند .

هر داوطلب در مقطع کارشناسی ناپیوسته در زمان ثبت نام مجاز به انتخاب 20 کد رشته و رشته محل ارائه شده از یک گروه خواهد بود.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی مهر و بهمن 96-97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی هرساله در دو ورودی مهر ماه و بهمن ماه به صورت اینترنتی انجام می گیرد . داوطلبان متقاضی ثبت نام در ورودی مهر ماه در اواخر خرداد با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org می توانند نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته خود اقدام نمایند . و داوطلبان متقاضی ورودی بهمن ماه نیز در نیمه اول بهمن ماه می توانند برای انجام ثبت نام و درج اطلاعات خود به سایت ذکر شده مراجعه نمایند . برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی در ورودی مهر ماه و بهمن ماه می توانید در کانال تلگرام همراه ما باشید.

کانال تلگرامی آوای مشاور

شهریه بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی مهر و بهمن 96-97

میزان شهریه در بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی همانند سایر دانشگاه های دیگر متناسب با رشته انتخابی و مقطع تحصیلی از سوی دانشجویان تغییر خواهد کرد . همان طور که قبلاً عنوان شد دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی رشته های ارائه شده خود را در 4 گروه قرار می دهد که به تناسب قرار گرفتن رشته مورد نظر دریکی از 4 گروه ارائه شده میزان پرداخت شهریه از سوی داوطلبان متغیر خواهد بود . داوطلبان با توجه به رشته مورد نظر خود و مقطع تحصیلی می توانند به پرداخت شهریه در دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی اقدام کنند بدین منظور در متن زیر شهریه هر 4 گروه ارائه شده را عنوان نموده ایم .

میزان شهریه ثابت گروه صنعت در مقطع کاردانی 4/142/000 ریال و در مقطع کارشناسی ناپیوسته  4/222/000 ریال خواهد بود.

میزان شهریه ثابت گروه کشاورزی در مقطع کاردانی 3/226/000 ریال و در مقطع کارشناسی ناپیوسته 3/313/600 ریال خواهد بود.

میزان شهریه ثابت گروه مدیریت و خدمات اجتماعی در مقطع کاردانی 3/311/700 ریال و در مقطع کارشناسی ناپیوسته 3/587/700 ریال خواهد بود.

میزان شهریه ثابت گروه فرهنگ و هنر در مقطع کاردانی 3/587/800 ریال و در مقطع کارشناسی ناپیوسته 3/652/600 ریال خواهد بود.

لیست رشته های ثبت نام کاردانی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی مهر و بهمن 96-97

دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی در ورودی مهر ماه و بهمن ماه برای مقطع کاردانی  به صورت بدون آزمون در رشته های ذکر شده در متن زیر از داوطلبان ثبت نام به عمل خواهد آورد .

کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی ، مددکاری خانواده ، کاردانی حرفه ای مترجمی زبان انگلیسی ، کاردانی حرفه ای معماری ، کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده ، کاردانی حرفه ای حقوق ، کاردانی فنی صنایع غذایی ، کاردانی حرفه ای حسابداری ، کاردانی حرفه ای موسیقی ، کاردانی حرفه ای خدمات سلامت – دارویاری  و ….

لیست رشته های ثبت نام کاردانی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی مهر و بهمن 96-97

دانشگاه علمی کاربردی نظرکهریزی در ورودی مهر ماه و بهمن ماه برای مقطع کارشناسی ناپیوسته به صورت بدون آزمون در رشته های ذکر شده در متن زیر از داوطلبان ثبت نام به عمل خواهد آورد .

کارشناسی حرفه ای حسابداری ، مهندسی فناوری معماری ، کارشناسی حرفه ای حقوق ، مهندسی فناوری اطلاعات ، مهندسی فناوری صنایع غذایی ، مهندسی فناوری مکانیک خودرو ، کارشناس حرفه ای مدیریت ، کارشناس حرفه ای مددکاری اجتماعیخانواده ، کارشناس حرفه ای مترجمی همزمان انگلیسی و…

پرسش از شما

 

جهت مشاوره تحصیلی و  اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی نظرکهریزی

با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 1 شب می باشد . ( همه روزه )

 
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *