ثبت نام بدون کنکور کاردانی غیرانتفاعی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی غیرانتفاعی : همان طور که در مقاله ی مربوط به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی اشاره کردیم، این دانشگاه یکی از دانشگاه های زیر نظر وزارت علوم است و مدارک اعطایی به دانش آموختگان این دانشگاه بسیار معتبر است. می توان گفت که تعداد زیادی از رشته های این دانشگاه به صورت بدون کنکور ارائه می شود.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی غیرانتفاعی 97-98

این دانشگاه در دو مقطع کاردانی و کارشناسی پذیرش بدون کنکور دارد ، ما در این مقاله ثبت نام در مقطع کاردانی ( بدون کنکور ) دانشگاه غیرانتفاعی را برای شما شرح میدهیم. برای اطلاع از شرایط ثبت نام در مقطع کارشناسی ( بدون کنکور ) دانشگاه غیرانتفاعی کلیک کنید . ثبت نام در مقطع کاردانی دانشگاه غیرانتفاعی به این صورت است که داوطلبان متقاضی در این مقطع باید دارای دیپلم باشند و شرکت در این نیازمند مدرک پیش دانشگاهی نمی باشد. طول مدت این دوره 2 سال است که به دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی مدرک کاردانی اعطا می شود.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه غیرانتفاعی 97-98

نحوه ی و زمان ثبت نام در مقطع کاردانی بدون کنکور این دانشگاه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می گرفته اما در سال های اخیر داوطلبان باید با مراجعه به سایت مربوط به هر دانشگاه غیرانتفاعی از لیست رشته های آن دانشگاه اطلاع پیدا کنند ، بعد از انتخاب رشته و دانشگاه مورد نظر به صورت حضوری به دانشگاه مراجعه کرده و بعد از تکمیل فرآیند ثبت نام ، ثبت نامشان نهایی شود.

 

بدون کنکور کاردانی غیرانتفاعی 96-97

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97-98

ثبت نام معمولأ 2 بار در سال انجام می گیرد یکی در مهر و یکی در بهمن. ثبت نام سال 95 از 13 مهر آغاز شد و تا 12 بهمن ادامه یافت . داوطلبانی که قصد ثبت نام در این مقطع را دارند باید از ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ،  زمان ثبت نام و … اطلاع داشته باشند.

جهت مشاوره و یا اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین آوای مشاور در ارتباط باشید و یا به سایت سنجش مراجعه نمایید.

 

پرسش از شما پاسخ از ما

 

 

جهت مشاوره تحصیلی و یا اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه غیرانتفاعی

با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید .

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.( همه روزه )

 
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *