ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد : دانشگاه آزاد به صورت 4 سال متوالی سابقه ثبت نام بدون کنکور در مقطع کاردانی و کارشناسی را دارد، بعد از اقدام دانشگاه آزاد ، دانشگاه پیام نور ، دانشگاه غیرانتفاعی و پردیس خودگردان و علمی کاربردی نیز اقدام به پذیرش دانشجو به صورت بدون کنکور کردند.

 

بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد96-97

 

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد 97-98

کارشناسی پیوسته یعنی 4 سال متوالی تحصیل و پس از اتمام تحصیل دریافت مدرک لیسانس و یا همان کارشناسی. داوطلبانی جایز هستند در این مقطع به صورت بدون کنکور دانشگاه آزاد تحصیل کنند که دارای مدرک دیپلم نظام قدیم ، مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ویا مدرک کاردانی ( که به عنوان مدرک پیش دانشگاهی محاسبه شود ) باشند.

نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 97-98

ثبت نام در این مقطع در دانشگاه آزاد به صورت کاملأ اینترنتی می باشد یعنی داوطلبان با ورود به سایت دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی Azmoon.org ، اطلاعات شخصی خود را پس از خریدن کارت اعتباری وارد کرده و رسید ثبت نام را دریافت می کنند.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 97-98

طول مدت کارشناسی ناپیوسته مدت 2 سال است که داوطلبان پس از اتمام تحصیل در این مقطع مدرک کارشناسی یا همان لیسانس دریافت کنند. داوطلبانی مجاز به تحصیل در این مقطع هستند که مدرک کاردانی خود را دریافت کرده باشند یعنی تحصیل در مقطع کاردانی را به اتمام رسانده باشند و برای مقطع کاردانی به کارشناسی ، یا همان کارشناسی ناپیوسته اقدام کنند که بعد از مجموع 4 سال مدرک لیسانس بگیرند.

 

پرسش از شما پاسخ از ما

 

 

جهت مشاوره تحصیلی و یا اطلاعات بیشتر در مورد بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد با شماره

1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید .

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه )

 
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *