بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی : دانشگاه علمی کاربردی ، یکی از دانشگاه های وابسته به وزارت علوم است که داوطلبان به صورت بدون کنکور می توانند به این دانشگاه راه پیدا کنند.

این دانشگاه در دو مقطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پیوسته پذیرش دانشجو به صورت بدون کنکور دارد ، ما در این مقاله سعی داریم مقطع کارشناسی ناپیوسته را در این دانشگاه برای شما شرح دهیم ، در صورت ایجاد هر گونه مشکل و سئوال می توانید با ما در تماس باشید. همچنین برای مطالعه مقاله کاردانی پیوسته دانشگاه علمی کاربردی کلیک کنید.

 

بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی96-97

شرایط ثبت نام در مقطع بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی 97-98

داوطلبانی که قصد ورود به مقطع کارشناسی ناپیوسته را دارند باید حتمأ دوره کاردانی خود را گذرانده و دارای مدرک کاردانی باشند. داوطلبان باید توجه کنند که اهمیتی ندارد که مدرک کاردانی خود را از کدام دانشگاه و در کدام رشته گرفته باشید، همین که یک مدرک کاردانی داشته باشید برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کافی است.

این دانشگاه از نظر تنوع رشته ای بسیار مناسب بوده و همین امر باعث شده که طرفداران بسیار زیادی داشته باشد. همچنین این دانشگاه شرایط خوبی را برای شاغلین فراهم نموده به طوری که معمولأ کلاس های این دانشگاه در خارج از تایم کاری و در آخر هفته برگزار می شود.

زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی 97-98

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می شود که این دانشگاه 2 بار در سال برای ورودی های مهر و بهمن پذیرش بدون کنکور انجام می دهد.

 

پرسش از شما پاسخ از ما

 

 

جهت مشاوره تحصیلی و  اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی

با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.( همه روزه )

 
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *