ثبت نام بدون کنکور کارشناسی غیرانتفاعی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی غیرانتفاعی : دانشگاه غیرانتفاعی هم مانند دانشگاه های دیگر که پذیرش بدون کنکور دارند، هرساله در مقطع کارشناسی و کاردانی پذیرش بدون کنکور دارد. این دانشگاه مانند دانشگاه علمی کاربردی دارای تنوع رشته ای بالایی می باشد و به همین علت تعداد متقاضی در این دانشگاه افزایش یافته است . دلیل دیگر این اتفاق برداشته شدن محدودیت معدل برای ثبت نام است . یعنی داوطلبان با هر معدلی می توانند یدون آزمون در این دانشگاه ثبت نام کنند و دیگر سوابق تحصیلی اهمیت ندارد.

ما در این مقاله مقطع کارشناسی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی را برای شما شرح خواهیم داد. برای اطلاع از شرایط بدون کنکور کاردانی غیرانتفاعی کلیک کنید.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی غیرانتفاعی 97-98

داوطلبان برای شرکت در این مقطع در دانشگاه غیرانتفاعی باید علاوه بر داشتن مدرک دیپلم دارای مدرک فوق دیپلم ، پیش دانشگاهی و یا دیپلم نظام قدیم باشند ، داوطلبان باید دقت داشته باشند که ثبت نام به صورت کاملأ حضوری بوده و یرای ثبت نام در مرحله بدون آزمون نیاز به شرکت و ثبت نام کنکور سراسری از طریق سایت سازمان سنجش نیست . بلکه متقاضیان باید با ورود به سایت هر دانشگاه از رشته های آن دانشگاه با خبر شده و به صورت حضوری به دانشگاه مورد نظر مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام دهند.

زمان برگزاری کنکور کارشناسی غیرانتفاعی 97-98

زمان ثبت نام این دانشگاه بعد از برگزاری کنکور سراسری و در مرحله تکمیل ظرفیت است . توجه داشته باشید که شما فقط می توانید یک کد رشته را انتخاب کنید و در صورت انتخاب دو کد رشته هر دو انتخابتان حذف خواهد شد . داوطلبانی که قصد ثبت نام در این مقطع را دارند باید از ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی ، شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی ، زمان ثبت نام و… اطلاع داشته باشند.

 

پرسش از شما پاسخ از ما

 

 

جهت مشاوره تحصیلی و  اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام بدون کنکور کارشناسی غیرانتفاعی

با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.( همه روزه )

 
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *