مرکز مشاوره تحصیلی آوای مشاور سعی بر این دارد که جنبه های گوناگون ثبت نام آزمون تیزهوشان سردرود را به شما معرفی کند: ثبت نام آزمون تیزهوشان سردرود ( استعداد درخشان ) ، زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان سردرود (سمپاد) ، ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سردرود ( استعداد درخشان ) ، ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم سردرود ( استعداد درخشان ) ، مدارک لازم برای ثبت نام تیزهوشان سردرود ( استعداد درخشان ) ، زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سردرود ( سمپاد ) و غیره …

ثبت نام آزمون تیزهوشان سردرود ( استعداد درخشان ) 96-97

مدارس تیزهوشان و یا استعداد درخشان شهر سردرود هرساله دردو مقطع تحصیلی ششم به هفتم (دوره اول متوسطه) و نهم به دهم (دوره دوم متوسطه) دانش آموزان مستعد و توانا را به خود جذب می کند . مدارس تیزهوشان و یا استعداد درخشان به دلیل سطح علمی بالا مورد استقبال فراوان از سمت دانش آموزان و والدین قرار می گیرند و به دلیل ظرفیت پذیرش اندک شاهد رقابت بسیار سخت و تنگاتنگی بین دانش آموزان متقاضی آزمون تیزهوشان و یا استعداد درخشان هستیم . لذا دانش آموزان متقاضی مدارس تیزهوشان و یا استعداد درخشان شهر سردرود از این امر مستثنی نیستند .

 

 

 

جهت مشاوره تحصیلی و  اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام آزمون تیزهوشان سردرود ( استعداد درخشان )

با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.( همه روزه )

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان سردرود (سمپاد) 97-96

ثبت نام دانش آموزان متقاضی آزمون تیزهوشان شهر سردرود در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم طبق روال هر سال در نیمه سوم بهمن ماه شروع شده و تا اوایل اسفند ادامه خواهد داشت که هرساله این زمان تعیین شده برای ثبت نام به مدت کوتاهی تمدید نیز می شود . لذا توصیه می شود قبل از ثبت نام از شرایط و ضوابط آزمون تیزهوشان یا سمپاد و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان مطلع شده و مطابق با شرایط ذکر شده برای ثبت نام و شرکت در آزمون تیزهوشان شهر سردرود اقدام نمایید. داوطلبان آزمون مدارس تیزهوشان شهر سردرود می توانند برای اطلاع از نحوه ثبت نام تیزهوشان و بهترین منابع آزمون تیزهوشان کلیک کنند .

 

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان سردرود

 

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سردرود ( استعداد درخشان )  96-97

ایرانی بودن یا داشتن تابعیت ایرانی یکی از شرایطی است که برای ثبت نام آزمون تیزهوشان سردرود عنوان گردیده است . ذکر این نکته حائز اهمیت است که اتباع غیر ایرانی واجد شرایط نیز طبق بخشنامه مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور می توانند در آزمون تیزهوشان و یا استعداد درخشان سردرود  شرکت نمایند .

کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس و یا کسب مقیاس خوب در حداکثر یک درس و خیلی خوب در سایر دروس در نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی سال تحصیلی 96-97.

 

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سردرود

 

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم سردرود ( استعداد درخشان ) 96-97

ایرانی بودن یا داشتن تابعیت ایرانی یکی از شرایطی است که برای ثبت نام تیزهوشان سردرود عنوان گردیده است . ذکر این نکته حائز اهمیت است که اتباع غیر ایرانی واجد شرایط نیز طبق بخشنامه مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور می توانند در آزمون تیزهوشان و یا استعداد درخشان سردرود شرکت نمایند .

کسب معدل نوزده :برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و یا سمپاد سردرود در مقطع تحصیلی نهم به دهم داشتن حداقل معدل کل سالانه 19 پایه هشتم در خرداد ماه الزامی است . البته لازم به ذکر است که دانش آموز پایه نهم مدارس استعدادهای درخشان و یا تیزهوشان بر اساس بخشنامه ، باید در آزمون تیزهوشان و یا سمپاد شرکت نمایند، از شرط معدل موضوع مورد 2 معاف هستند .

پذیرش نهایی دانش آموزان در دبیرستان های دوره دوم مقطع نهم به دهم استعدادهای درخشان و یا تیزهوشان سردرود ، برای رشته های تحصیلی ( علوم تجربی ، ریاضی و فیزیک و ادبیات و علوم انسانی ) منوط به کسب شرایط احراز رشته مطابق آیین نامه هدایت تحصیلی مربوطه می باشد . لازم به ذکر است که در شهرستان هایی که دارای چندین دبیرستان دوره اول ( ششم به هفتم ) ویا دوم ( نهم به دهم ) متوسطه استعدادهای درخشان هستند ، انتخاب مدارس درسطح شهرستان کاملاً در اختیار داوطلبان آزمون تیزهوشان است .

 

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم سردرود

 

مدارک لازم برای ثبت نام تیزهوشان سردرود ( استعداد درخشان ) 97-96

اولین قدم بعد از مطالعه شرایط ثبت نام تیزهوشان و یا استعداد درخشان تکمیل فرم ثبت نام این آزمون است که داوطلبان برای این امر می توانند به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنند .در مرحله بعد جهت ثبت نام، فایل عکس ( 400 × 300  پیکسل یا 300 × 200 پیکسل و فرمت jpeg ) با زمینه ی سفید، مربوط به سال جاری دانش آموزان مورد نیاز است. ضمنا عکس دختران باید با حجاب اسلامی بوده و صورت آنان کاملأ مشخص باشد.

 و مرحله آخریعنی واریز مبلغ 165/000 ریال از طریق سامانه  ثبت نام الکترونیکی به منظور قطعی شدن ثبت نام و واریز مبلغ اطلاع رسانی می شود .

داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند که در صورت واریز وجه ثبت نام به صورت مستقیم، از طریق مراجعه به بانک و یا دستگاه های خودپرداز ، هیچ گونه ثبت نامی انجام نشده و وجه واریزی نیز برگشت داده نمی شود و قابل استرداد نخواهد بود. مبلغ فوق ثابت بوده و به جز این مبلغ ، دریافت هر گونه وجه تحت هر عنوان ممنوع است.

 

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سردرود

 

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سردرود (سمپاد)  96 -97

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان و یا استعداد درخشان سردرود در دو پایه ششم به هفتم و پایه نهم به دهم در دو روز متوالی و به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود که زمان برگزاری آزمون  تیزهوشان و استعداد درخشان سردرود معمولاً در اواسط اردیبهشت است. و زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم  سردرود و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم سردرود معمولاً بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی است .

داوطلبان چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان باید نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان اقدام نمایند. داوطلبان باید توجه داشته باشند که حضور در جلسه آزمون تیزهوشان سردرود بدون کارت ورود به جلسه ممنوع می باشد. و در صورت هرگونه مغایرت اطلاعات شخصی و عکس با مشخصات فرد داوطلب سریعاً برای رفع مغایرت ونقص آن اقدام نمایند.

 

پرسش از شما پاسخ از ما

 

 

جهت مشاوره تحصیلی و  اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام آزمون تیزهوشان سردرود ( استعداد درخشان )

با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.( همه روزه )
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *