ثبت نام تیزهوشان

ثبت نام تیزهوشان: مدارس تیزهوشان دارای محاسنی نسبت به مدارس عادی می باشند. این مدارس از اتلاف وقت دانش آموزان پیش گیری کرده و موجب می شود تا استعدادهای دانش آموزان شکوفا شود. همچین مدارس تیزهوشان برنامه آموزشی را وضع می کنند تا در دانش آموزان احساس انگیزه و رقابت ایجاد کنند تا بتواند فعالیت بیشتر و همچنین بازده تحصیلی بیشتری داشته باشند . از همه مهم تر این مدارس به ارزیابی وضعیت ذهنی ، اجتماعی و عاطفی دانش آموز می پردازد.

 

زمان ثبت نام تیزهوشان 96-97

ثبت نام تیزهوشان 96-97

مدارس تیزهوشان مدارسی هستند که از نظر مالی خودکفا بوده و در طول سال تحصیلی 2 آزمون پیشرفت تحصیلی از دانش آموزان گرفته می شود . مدارس تیزهوشان در مقایسه با مدارس عادی قادر به افزایش 6 ساعت به کلاس های درسی در هفته می باشند.

مدارس تیزهوشان صرفأ برای تحصیل دانش آموزان تیزهوش نیست بلکه دانش آموزانی که تلاشگر هستند نیز می توانند به این مدارس راه پیدا کنند.

در واقع مدارس استعدادهای درخشان به منظور جذب و شناسایی دانش آموزان که دارای استعدادهای برتر هستند فعالیت می کنند که در راستای سیاست ها و مصوبات وزارت آموزش و پرورش بوده و با آزمون ورودی انجام می پذیرد.

زمان برگزاری آزمون و زمان ثبت نام در مدارس تیزهوشان 96-97

1_ ثبت نام دانش آموزان در پایه های هفتم و دهم : هرسال معمولأ در نیمه سوم بهمن ماه شروع شده و تا اوایل اسفند ادامه خواهد داشت، لازم به ذکر است که زمان تعیین شده به مدت کوتاهی تمدید خواهد شد اما داوطلبان باید سعی کنند در همان مهلت مقرر شده ثبت نام خود را انجام دهند.

نکته: داوطلبان باید دقت داشته باشند که در هنگام ثبت نام به مشخصات و ظرفیت پذیرش مدارس استعداد درخشان و یا تیزهوشان توجه نمایند. همچنین دانش آموزان باید برای آشنایی بیشتر با روند ثبت نام و تکمیل فرم های مربوط به آن به نمونه فرمی که در صفحه نهایی دفترچه ثبت نام تیزهوشان آورده شده دقت نمایند و قبل از ورود به سامانه جهت ثبت نام ، اولویت های مورد نظر خود را مطالعه کنند. تمامی مراحل ثبت نام تیزهوشان مانند: صدور کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ، رسیدگی به اعتراضات آزمون تیزهوشان و کلیه امور به ثبت نام تیزهوشان به صورت اینترنتی و غیر حضوری توسط داوطلبان انجام می پذیرد و مدارس در این رابطه مسئولیتی را به عهده نخواهند داشت.

 

کارت ورود به جلسه تیزهوشان و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

 

کارت ورود به جلسه تیزهوشان و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96-97

نکته: داوطلبان باید دقت داشته باشند که در هنگام ثبت نام به مشخصات و ظرفیت پذیرش مدارس توجه نمایند. همچنین دانش آموزان باید برای آشنایی بیشتر با روند ثبت نام و تکمیل فرم های مربوط به آن به نمونه فرمی که در صفحه نهایی دفترچه تیزهوشان آوده شده دقت نمایند و قبل از ورود به سامانه اولویت های مورد نظر خود را مطالعه کنند. تمامی مراحل ثبت نام تیزهوشان مانند:

صدور کارت ورود به جلسه تیزهوشان ، اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ، رسیدگی به اعتراضات و کلیه امور به ثبت نام به صورت اینترنتی و غیر حضوری توسط داوطلبان انجام می پذیرد و مدارس در این رابطه مسئولیتی را به عهده نخواهند داشت.

کارت ورود به جلسه تیزهوشان 96-97

شامل : نام و نام خانوادگی و سایر مشخصات فردی، اولویت مدارس استعدادهای درخشان انتخاب شده و عکس داوطلب می باشد که معمولأ 1 هفته قبل از اینکه آزمون برگزار شود در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

نکته: داوطلبان باید توجه داشته باشند که حضور در جلسه آزمون بدون کارت ورود به جلسه ممنوع می باشد.

زمان برگزاری آزمون پایه هفتم و پایه دهم تیزهوشان 96-97

در دو روز متوالی و به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود که زمان برگزاری آزمون معمولأ در اواسط اردیبهشت است.

برای اطلاع از ضوابط و شرایط ثبت نام دوره اول متوسطه و دوم متوسطه استعدادهای درخشان ، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام، مواد امتحانی و تعداد ضرایب سئوالات، ضوابط ، ظرفیت و شرایط پذیرش دانش آموز، نقل و انتقال دانش آموزان، اعلام نتیجه و ثبت نام دانش آموزان پذیرفته شده با ما در ارتباط باشید.

 

شرایط و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان

 

شرایط و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان 96-97

1_ ظرفیت پذیرش دبیرستان های دوره ی اول و دوم استعدادهای درخشان در هر شهرستان با در نظر گرفتن مناطق تحت پوشش، بر اساس پیشنهاد اداره کل آموزش و پرورش استان و با تأیید مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان تعیین شده است که در هنگام ثبت نام الکترونیکی از طریق سامانه ثبت نام به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

نکته 1: هیچ گونه افزایش در تعداد دبیرستان های دوره اول و دوم استعدادهای درخشان یا افزایش در ظرفیت پذیرش آن ها، مجاز نیست.

نکته 2: در مواردی که تعداد داوطلبان شرکت کننده در آزمون، متقاضی یک رشته تحصیلی در هر یک از دبیرستان های دوره دوم استعدادهای درخشان، کمتر از حد نصاب مورد نیاز بوده و یا نمرات آنان کمتر از حد قابل قبول باشد، به تشخیص کارشناسی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، اسامی قبول شدگان آن رشته ی تحصیلی در مدرسه مذکور کمتر از ظرفیت اعلام شده تعیین و منتشر خواهد شد.

2_ پذیرش دانش آموزان برای ورود به دبیرستان های دوره اول و دوم متوسطه استعدادهای درخشان، صرفأ بر اساس رتبه مبتنی بر نمره آزمون ورودی خواهد بود.

3_ لازم است داوطلبان دبیرستان استعدادهای درخشان مورد نظر خود را با توجه به محل سکونت خود در سال تحصیلی 97_96 انتخاب کنند.

4_ در شهرستان هایی که دارای چند دبیرستان دوره اول یا دوم متوسطه استعدادهای درخشان هستند، داوطلبان در انتخاب مدرسه مورد نظر خود در سطح شهرستان اختیار کامل دارند و هر داوطلب می تواند حداکثر سه دبیرستان دوره اول یا دوم استعدادهای درخشان را به ترتیب اولویت در نمونه برگ تقاضا نامه انتخاب نماید. ضمنأ داوطلبان آزمون ورودی دوره دوم متوسطه در اولویت های انتخابی خود در زمان ثبت نام در آزمون، صرفأ مجاز به انتخاب یک رشته تحصیلی می باشند.

5_ پذیرش نهایی دانش آموزان در دبیرستان های دوره دوم استعدادهای درخشان، برای رشته های تحصیلی ( علوم تجربی ، ریاضی و فیزیک و ادبیات و علوم انسانی ) منوط به کسب شرایط امراز رشته مطابق آیین نامه هدایت تحصیلی مربوط می باشد.

 

 

ثبت نام تیزهوشان

 

مدارک مورد نیز برای ثبت نام تیزهوشان

1_ تکمیل فرم ثبت نام در آزمون: داوطلبان باید پس از ورود به سامانه ثبت نام، فیلدهای مربوط در تقاضا نامه ثبت نام را تکمیل نمایند.

2_ بارگزاری فایل عکس داوطلب: جهت ثبت نام، فایل عکس (400×300 پیکسل یا 300×200 پیکسل و فرمت jpeg) با زمینه ی سفید، مربوط به سال جاری دانش آموزان مورد نیاز است. حجم این فایل نباید از 70 کیلوبایت بیشتر باشد. در صورت استفاده از تصاویر قدیمی یا تصویر فردی غیر از دانش آموز شرکت کننده، ضمن محرومیت از شرکت در آزمون، پیگرد قانونی اعمال و ثبت نام آنان بلا اثر خواهد شد. ضمنأ عکس دختران باید با حجاب اسلامی بوده و صورت آنان کاملأ مشخص باشد.

3_ واریز مبلغ 165/000 ریال فقظ از طریق سامانه ثبت نام الکترونیکی طبق زمان بندی: تاریخ مراجعه به سامانه و انجام واریز وجه به منظور قطعی شدن ثبت نام ، در سامانه اطلاع رسانی می شود ، داوطلبان گرامی باید جهت پرداخت وجه ثبت نام، از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب، استفاده نموده و رمز دوم پرداخت اینترنتی را به همراه داشته باشند.

نکته 1: در صورت واریز وجه ثبت نام به صورت مستقیم، از طریق مراجعه به بانک و یا دستگاه های خودپرداز ، هیچ گونه ثبت نامی انجام نشده و وجه واریزی نیز قابل استرداد نخواهد بود.

نکته 2: مبلغ فوق ثابت بوده و به جز این مبلغ ، دریافت هر گونه وجه تحت هر عنوان ممنوع است.

 

ثبت نام تیزهوشان

 

 

جهت اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام تیزهوشان با شماره 1978 907 909

ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

 

لیست مدارس پسرانه تیزهوشان استان تهران 96-97

منطقه 1 علامه حلی 3 پسرانه 26131369 آدرس : نیاوران-روبروی کلانتری 123-خیابان فیضیه -دبیرستان استعداد های درخشان  – علامه حلی 3
منطقه 2 علامه حلی 6 پسرانه 88250930 آدرس:خیابان آرش مهر ( شهر آرا ) – کوچه 32
منطقه 4 علامه حلی 2 پسرانه 77444730 آدرس:میدان رسالت – خیابان هنگام – خ شهید نعمت زاده – مدرسه متوسطه دوره اول علامه حلی 2
منطقه 5 علامه حلی 5 پسرانه 44450802 آدرس : اتوبان شهید همت – بلوار سردار جنگل – خیابان شهید مخبری – انتهای شهید افخمی – خیابان فرزانه شرقی – ساختمان شهید همت
منطقه 11 علامه حلی 1 پسرانه 66224911 آدرس : بزرگراه آیت الله سعیدی – بعد از پل ساوه – میدان بهاران – جنب فروشگاه شهروند پلاک 8
منطقه 13 علامه حلی 10 پسرانه 77998400 آدرس : خیابان دماوند – چهارراه سبلان – خیابان اشراقی – نبش هشت متری اول
منطقه 16 علامه حلی 7 پسرانه 77691333 آدرس : خیابان دماوند – ایستگاه سبلان – خیابان باب زرتابی – نبش خیابان هشت متری اول -پلاک 1
منطقه 17 علامه حلی 9 پسرانه 66214953 آدرس : یافت آباد – بازار مبل – کوچه مدرسه – پلاک ث 1/2398
منطقه 19 علامه حلی 11 پسرانه 55867789 آدرس : خیابان عبدل آباد – خیابان مطهری شمالی
منطقه 14 علامه حلی 4 پسرانه 33166999 آدرس : نبرد شمالی – خیابان پاسدار گمنام – بعد از میدان امام حسن مجتبی – خیابان  شهید صالحی
منطقه 9 علامه حلی 8 پسرانه 66158900 آدرس : خیابان آزادی – قبل از بلوار استاد معین – خیابان نجارزادگان – بن بست ششم

لیست مدارس دخترانه تیزهوشان استان تهران 96-97

منطقه 6 فرزانگان 1 دخترانه 88032570 آدرس : بزرگراه کردستان – اول خیابان شیراز جنوبی – خیابان 64 غربی – روبروی ساختمان ASP – خیابان فرزانگان
منطقه 1 فرزانگان 2 دخترانه 22693070 آدرس:خیابان قیطریه – جنب ورزشگاه شهدای قیطریه
منطقه 10 فرزانگان 3 دخترانه 66379787 آدرس:خیابان آزادی – بزرگراه یادگار امام – خیابان هاشمی – نرسیده به جیحون – کوچه بشیری
منطقه 13 فرزانگان 4 دخترانه 77170223 آدرس: خیابان تهران نو – چهارراه خاقانی – انتهای بلال حبشی – شهرک زینبیه
منطقه 2 فرزانگان 5 دخترانه 88590444 آدرس : شهرک قدس – ایوانک غربی – فاز 6 – خیابان اقاقیا
منطقه 18 فرزانگان 6 دخترانه 66693890 آدرس : بلوار یافت آباد – میدان معلم – بلوار مدائن –  خیابان امام زمان (عج)
منطقه 12 فرزانگان 7 دخترانه 77505677 آدرس : پایین تر از میدان ابن سینا – خیابان ناطقی – جنب ایستگاه مترو دروازه شمیران – خیابان مازندران – کوچه نصر آبادی
منطقه 7 فرزانگان 8 دخترانه 88475807 آدرس : خیابان شریعتی – خیابان معلم – خیابان امجدی – منش شمالی
منطقه 19 فرزانگان 9 دخترانه 55021666 آدرس : خیابان خانی آباد نو – کوچه سی و چهارم

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان

 

 

 

جهت اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام تیزهوشان با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از

تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد . (همه روزه)

 

شرایط و ضوابط ثبت نام داوطلبان دبیرستان های دوره اول متوسطه استعدادهای درخشان

1_ داشتن تابعیت ایرانی

2_ کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس و یا کسب مقیاس خوب در حداکثر یک درس و خیلی خوب در سایر دروس در نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی.

3_ با توجه به این که مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود، مسئولیت صحت مندرجات در فرم ثبت نام تمامأ برعهده داوطلب است و در صورت عدم احراز شرایط ثبت نام در آزمون، شرکت و حتی قبولی داوطلب در آزمون لغو و بی اثر خواهد بود.

تعداد و ضریب سوالات آزمون _ مواد امتحانی

1_ محتوای آزمون تشکیل شده از دو دسته سئوالات ( استعداد تحلیلی ) و ( استعداد تحصیلی ) است که 20% نمره آزمون مربوط به سئوالات ( استعداد تحلیلی) و 80% آن مربوط به سوالات ( استعداد تحصیلی ) می باشد.

2_سوالات استعداد تحلیلی به شیوه ی غیر کلامی و چهار گزینه ای (فقط با یک پاسخ درست) به منظور ارزیابی توانایی تحلیل، ریشه یابی، و سازمان دهی مطالب و مباحث گوناگون طراحی می شود. لازم به ذکر است طراحی این سئوالات صرفأ مبتنی بر محتوای کتب درسی نخواهد بود.

3_ سئوالات استعداد تحصیلی به شیوه چهار گزینه ای (فقط باریک پاسخ درست) در سطح محتوای کتاب های درسی، با تأکید بر بر سطوح بالای شناختی، تلفیق دانش، مفاهیم و مهارت های دو یا چند ماده درسی در برخی از سئوالات ظراحی می شود

4_ سئوالات درس (آموزش قرآن و هدیه های آسمان) از محتوای درسی مشترک داوطلبان اهل تشیع و تسنن طراحی می شود. اما داوطلبان اقلیت های دینی رسمی کشور (مسیحیان _ کلیمیان و زرتشتیان)، به سئوالات مشترک اقلیت های دینی (بر اساس محتوای کتاب هدیه های آسمان ویژه ویژه اقلیت های دینی) پاسخ خواهند داد.

5_ به ازای هر پاسخ صحیح، 3 امتیاز مثبت و به ازای هر پاسخ غلط 1 امتیاز منفی برای داوطلب در نظر پرفته می شود و برای سئوالات بدون پاسخ، امتیازی در نظر گرفته نخواهد شد.

نکته: چنان چه داوطلب در هر سئوال بیش از یک گزینه را علامت زده باشد، 1 امتیاز منفی برای او در نظر گرفته خواهد شد.

منابع و تعداد و ضرایب سئوالات آزمون ورودی پایه هفتم و مدت پاسخگویی به آن ها به شرح زیر می باشد.

 

سئوالات استعداد تحلیلی تعداد سئوال زمان پاسخگویی
استعداد تحلیلی 15 15 دقیقه
سئوالات استعداد تحصیلی تعداد سئوال ضریب منابع طرح سئوال زمان پاسخگویی
قرآن و تعلیمات دینی و اخلاق (آموزش قرآن و هدیه های اسمان) 8 2 حدود یک سوم سئوالات درس های قرآن _ فارسی _ مطالعات اجتماعی _ علوم تجربی و ریاضی از پایه پنجم ابتدایی سال تحصیلی 95_94 و حدود دو سوم سئوالات نیزاز پایه ششم ابتدایی سال تحصیلی 96_95 طراحی می شود. ضمنأ سئوالات درس تفکرو پژوهش از کتاب پایه ششم سال تحصیلی 96_95 طراحی خواهد شد. 75 دقیقه
مطالعات اجتماعی 7 1
فارسی (مهارت های خواندن و نوشتن) 10 2
تفکر و پژوهش 5 1
علوم تجربی 10 2
ریاضیات 15 3
جع کل 55 نمره از آزمون استعداد تحصیلی: 113

 

ثبت نام تیزهوشان

 

 

 

جهت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام تیزهوشان با شماره 1978 907 909

ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

 

شرایط و ضوابط ثبت نام دوره دوم متوسطه استعدادهای درخشان 96-97

1_ داشتن تابعیت ایرانی

2_ داشتن حداقل معدل کل سالانه 19 پایه هشتم در خرداد سال تحصیلی 95_94

نکته: دانش آموزان پایه نهم مدارس استعدادهای درخشان بر اساس بخشنامه مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، باید در آزمون شرکت نمایند ، از شرط معدل موضوع مورد 2 معاف هستند. پذیرش نهایی این دسته از دانش آموزان در آزمون ورودی در صورت قبولی، منوط به احراز شرایط ادامه تحصیل در پایه نهم سال تحصیلی 96_95 شورای عالی آموزش و پرورش در مدارس استعدادهای درخشان می باشد.

تعداد و ضریب سوالات آزمون _ مواد امتحانی 96-97

1_ محتوای آزمون تشکیل شده از دو دسته سئوالات استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی است که 20% نمرات آزمون مربوط به سئوالات استعداد تتحلیلی و 80% مربوط به سئوالات استعداد تحصیلی می باشد.

2_سوالات استعداد تحلیلی به شیوه ی غیر کلامی و چهار گزینه ای (فقط با یک پاسخ درست) به منظور ارزیابی توانایی تحلیل ، ریشه یابی ، و سازمان دهی مطالب و مباحث گوناگون طراحی می شود. لازم به ذکر است طراحی این سئوالات صرفأ مبتنی بر محتوای کتب درسی نخواهد بود.

3_ سئوالات استعداد تحصیلی به شیوه چهار گزینه ای (فقط باریک پاسخ درست) در سطح محتوای کتاب های درسی، با تأکید بر بر سطوح بالای شناختی، تلفیق دانش، مفاهیم و مهارت های دو یا چند ماده درسی در برخی از سئوالات ظراحی می شود.

4_ سوالات درس قرآن و پیام های آسمان اط محتوای مشترک داوطلبان اهل تشیع و تسنن طراحی می شود. اما داوطلبان اقلیت های دینی رسمی کشور به سئوالات مشترک اقلیت های دینی پاسخ خواهند داد.

5_ به ازای هر پاسخ صحیح، 3 امتیاز مثبت و به ازای هر پاسخ غلط 1 امتیاز منفی برای داوطلب در نظر پرفه می شود و برای سئوالات بدون پاسخ، امتیازی در نظر گرفته نخواهد شد.

نکته: چنان چه داوطلب در هر سئوال بیش از یک گزینه را علامت زده باشد ، 1 امتیاز منفی برای او در نظر گرفته خواهد شد.

منابع، تعداد و ضرایب سوالات آزمون ورودی پایه دهم دوره دوم متوسطه و مدت زمان پاسخگویی به آنها به شرح زیر است:

سئوالات استعداد تحلیلی تعداد سئوال زمان پاسخگویی
استعداد تحلیلی 15 15 دقیقه
سئوالات استعداد تحصیلی تعداد سئوال ضریب منابع طرح سئوال زمان پاسخگویی
زبان و ادبیات فارسی 15 2 حدود یک سوم سئوالات هر ماده درسی از پایه هشتم سال تحصیلی 95_94 و حدود دو سوم سئوالات نیز از پایه نهم سال تحصیلی 96_95 طراحی می شود. 85 دقیقه
مطالعات اجتماعی (تاریخ، جغرافیا، اجتماعی) 15 1
قرآن و معارف اسلامی (آموزش قرآن و پیام های آسمان) 8 2
علوم تجربی 17 2
ریاضیات 20 3
جمع کل 75 نمره آزمون استعداد تحصیلی: 155

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان

 

 

 

 

جهت اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام تیزهوشان با شماره 1978 907 909

از سراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

 
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - 4٫60 امتیاز از 5 - 10 کاربر مشارکت کننده
Loading...


درباره behnamn

19 دیدگاه در ثبت نام تیزهوشان 96-97
 1. سلام ببخشید زمان دقیق ثبت نام تیزهوشان را در سایت نه نوشته اید مى خواست بدونم زمان ثبت نامش کى هستش

 2. سلام ببخشید میخواستم بدونم من چه کتاب های برای تیزهوشان خریدارى کنم که در زمان کم بتوانم به نتیجه برسم و چقدر از وقتمو برای مطالعه بزارم !؟

 3. سلام چه زمانی باید به تیزهوشان پول پرداخت کنم
  و توضیح کوتاهی در مورد نحوهای پرداختش می خواستم

  • سلام بعد از انجام مرحله ثبت نام از طریق سایت حدودا در نزدیکی اجرای آزمون از طریق سایت ثبت نام و کارت های عضو شبکه شتاب می تونید مبلغ مشخص شده را پرداخت کنید برای اطلاع از زمان ثبت نام اولیه و پرداخت مبلغ می تونید در کانال تلگرامی با ما همراه باشید . با تشکر .

 4. سلام مى خواستم بدونم براى ثبت نام در آزمون تیزهوشان معدل باید چند باشه؟

  • سلام
   اگر منظور شما از معدل برای شرکت در آزمون تیزهوشان معدل توصیفی پایه ششم است باید دانش آموز بتواند مقیاس خیلی خوب و یا حداکثر یک درس خوب مابقی خیلی خوب در تمام دروس خرداد ماه را به دست آورد و برای پایه نهم کسب معدل سالانه ۱۹ در خرداد ماه را به دست آورد .

 5. لطفا ظریب دروس را اعلام می کنیدو این که ازمون از دروس ریاضی و فارسی و مطالعات اجتماعیو هدیه های اسمانی یا درس های دیگه هم هست برای ورود از پاییه ششم به هفتم میشه بگید

  • سلام
   تمامی درس های که ذکر کردید به علاوه دروس تفکر و پژوهش و علوم تجربی نیز جز دروس امتحانی هستند برای اطلاع از ضرایب دروس و منابع مفید می توانید با مرکز تماس بگیرید .

 6. خسته نباشید من خونمون شهرک غرب منطقه ٢هستش اینجا نزدیکمون مدرسه نمونه دولتى هستش مى خواستم بدونم که فرقى بین نمونه دولتى با تیزهوشان هست و اینکه نزدیکترین مدرسه تیزهوشان دخترانه براى پایه هفتم به ما کجاست

  • سلام
   مدارس تیزهوشان از لحاظ قبولی در آزمون کمی دشوارتراند و از لحاظ مواد امتحانی داوطلبان با ۱۵ سوال استعداد تحلیلی و ۵ سوال تفکرو پژوهش نیز در آزمون تیزهوشان روبرو هستند .در واقع در صورت کلی می توان گفت قبولی در نمونه دولتی به دلیل سوالات استاندارد تر آسان تر خواهد بود . شما می توانید برای اطلاع از منابع مفید برای قبولی در هر دو آزمون و اطلاع از مدارس مورد نظر با مرکز تماس بگیرید باتشکر .

 7. سلام آیا نمره شایستگى عمومى دانش آموز درکارنامه تاثیرى در آزمون تیزهوشان ششم ابتدایى دارد یا فقط دروس لحاظ مى شود

  • سلام طبق شرایط ذکر شده برای ورود به آزمون تیزهوشان تمامی نمرات دروس باید خیلی خوب و یا حداکثر یک درس خوب ومابقی خیلی خوب باشد .

 8. سلام ببخشید مى توانید نحوه اى نقل وانتقال از مدرسه تیزهوشان به نمونه دولتى را بگید لطفا؟؟؟

  • سلام هیچگونه نقل و انتقالی از تیزهوشان به نمونه دولتی در صورت قبولی تیزهوشان وجود نداره برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مرکز تماس بگیرید . با تشکر.

  • سلام هیچگونه نقل و انتقالی از تیزهوشان به نمونه دولتی در صورت قبولی تیزهوشان وجود نداره برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مرکز تماس بگیرید . با تشکر.

 9. سلام زمان ثبت نام تیزهوشان و میخواستم بدونم و اینکه چجوری برنامه ریزی امنجام بدم ک قبول بشم من معدلم ۱۹ هست میتونم شرکت کنم ؟

  • سلام
   زمان ثبت نام طبق روال سال های گذشته در ۲۵ بهمن ماه شروع می شود . و در خصوص معدل نیز باید گفته بشه که بله معدل لازم را برای ثبت نام دارید و اگر مایل به برنامه ریزی و اطلاع از منابع مفید هستید می توانید با مرکز تماس بگیرید . با تشکر .

 10. سلام نحوه ثبت نام تیزهوشان و میخواستم کی باید ثبت نام انجام بدیم. و برای ثبت نام چه مدارکی رو میخاد؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین

  • سلام ثبت نام اگر طبق روال سال های قبل باشه در ۲۵ بهمن ماه با ثبت مشخصات اولیه دانش آموز و یک قطعه عکس سال جاری انجام می شود و بعد از یک ماه سایت برای واریز وجه ثبت نام مجدد فعال می شود . برای اطلاعات کاملتر و ثبت نام خود می توانید با مرکز تماس بگیرید . با تشکر .


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *