ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی

در این مقاله ما قصد داریم به ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی و بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی بپردازیم تا شما متقاضیان  مسیر بهتری را انتخاب نمایید.

دانشگاه غیرانتفاعی یکی از دانشگاه هایی است که زیر نظر وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری شروع به فعالیت کرده است . اولین موسسه آموزش عالی که زیر نظر این وزارت در سال 1371 تأسیس شد مؤسسه آموزش عالی خیام بود. هدف این موسسه تربیت نیروهای متعهد و متخصص مورد نیاز کشور بود و اولین رشته هایی که در این دانشگاه راه اندازی شد رشته ی حسابداری، آمار و نرم افزار کامپیوتر بود.

 

بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی

معرفی دانشگاه غیرانتفاعی 96-97

این دانشگاه چنان پیشرفت چشمگیری داشت که توانست در مقطع کارشناسی و مقطع کارشناسی ارشد در رشته های علوم انسانی ، علوم پایه ، فنی و مهندسی ، هنر و معماری اقدام به پذیرش دانشجو داشته باشد و اکنون یکی از مراکز علمی مطرح در سطح کشور باشد.

دانشگاه خیام در حال حاضر دارای 4 دانشکده می باشد

دانشکده علوم پایه

دانشکده فنی و مهندسی

دانشکده معماری و شهرسازی

و دانشکده علوم انسانی و 46 رشته تحصیلی در این دانشکده ها ارائه می شود.

ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی 96-97

پذیرش در دانشگاه های غیرانتفاعی به 2 طریق انجام می پذیرد یا توسط کنکور سراسری و یا به صورت بدون آزمون . پذیرش دانشجو از طریق آزمون سراسری به این صورت است که هر فرد که قصد شرکت در رشته های این دانشگاه را دارد باید در زمان ثبت نام کنکور سراسری که در بهمن ماه می باشد، دفترچه کنکور را با دقت مطالعه کرده و در صورت داشتن شرایط موجود در دفترچه اقدام به خریدن کارت اعتباری از طریق سایت سازمان سنجش کرده و پس از دریافت رمز در کنکور سراسری شرکت کنند و در صورت قبولی در دانشگاه ثبت نام کنند . دانشگاه غیرانتفاعی زیر نظر دانشگاه دولتی است به همین دلیل ثبت نام در این دانشگاه از طریق کنکور سراسری بوده و توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود. پس مدرک اعطایی به دانشجویان توسط این دانشگاه مدرک معتبری مانند دانشگاه دولتی می باشد.

 

معرفی دانشگاه غیرانتفاعی و رشته های آن

بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 96-97

بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مانند دانشگاه پیام نور است با این فرق که دانشگاه غیرانتفاعی در مقطع کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته دانشجو میگیرد پس داوطلبانی که فارغ التحصیل از دبیرستان های فنی حرفه ای و کاردانش نیز می باشند می توانند یه صورت بدون کنکور غیرانتفاعی این دانشگاه ثبت نام کنند. زمان ثبت نام بدون کنکور در مرحله تکمیل ظرفیت این دانشگاه است و ثبت نام همانند دانشگاه پیام نور به صورت کاملأ حضوری می باشد. داوطلبان لازم است در زمان ثبت نام دفترچه ی تکمیل ظرفیت را به خوبی مطالعه کرده و بعد از انتخاب رشته ی مورد علاقه خود به دانشگاه مد نظر مراجعه کرده و با ارائه مدارک تحصیلی به دانشگاه به راحتی ثبت نام خود را انجام دهند.

 

آوای مشاور

 

 

 

جهت اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی با شماره 1978 907 909

ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *