معرفی مدارس شاهد

معرفی مدارس شاهد و ثبت نام مدارس شاهد : مدارس شاهد دارای معلمان ، خدمتگزاران ، مدیران و عوامل اجرایی است که همگی باید از نظر سطح علمی و اخلاقی قابل پسند باشند و همچنین معلمان دارای نمره علمی بالایی باشند . این مدرسه به دلیل اهمیت زیادی که به بحث تربیت دانش آموزان میدهد 4 ساعت در هفته را به کلاس هایی در بحث تربیتی اختصاص داده است.به همین دلیل ثبت نام در مدارس شاهد نیز دارای ویژگی های خاصی است.

 

ثبت نام مدارس شاهد

مدارس شاهد دارای امکانات سخت افزاری مناسبی هستند. به طوری که می توانیم بگوییم 60 درصد این کلاس ها هوشمند هستند و برای هوشمند کردن سایر کلاس ها نیز تلاش می شود.

این مدارس معمولا مدارسی نوساز هستند.که طبق آمار، 1360 مدارس شاهد در کشور وجود دارد،که 105 مدرسه شاهد در استان تهران قرار دارد.

ثبت نام مدارس شاهد

اکثر این مدارس بازسازی شده و تعدادی از مدارس نیاز به بازسازی دارند . در استان های تهران ، آذزبایجان شرقی ، هرمزگان و کرمانشاه 5 مدرسه شاهد راه اندازی شده است . این مدارس تمرکز خود را بر روی بالا بردن کیفیت قرار داده اندو در مواقع مورد نیاز اقدام به تاسیس مدارس شاهد نیز می کنند . ممکن است در مناطقی تعداد متقاضیان مدارس شاهد کمتر از 20 درصد باشد معمولا در این مناطق از طرح پراکنده استفاده می کنند . یعنی مشاوران هفته ای 2 ساعت در مدرسه ای که این دانش آموزان مستقر هستند حض ور پیدا می کنند . و دانش آموزان از راهنمایی این مشاوران استفاده می کنند . دانش آموزان ابتدایی در این مدارس معمولا دارای تعداد کمتری از دانش آموزان دبیرستانی هستند . زیرا سال های زیادی از وقوع جنگ می گذرد و تعداد دانش آموزان دبیرستانی نسبتا افزایش پیدا کرده است.

جهت اطاعات بیشتر در مورد شرایط ثبت نام مدارس شاهد می توانید با مشاورین آوای مشاور در ارتباط باشید و یا به سایت سجا مراجعه نمایید.

 

مدارس شاهد

 

 

جهت اطلاعات مشاوره تحصیلی و یا اطلاعات بیشتر در مورد معرفی مدارس شاهد با شماره

1978 907 909

ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

 




به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *