معرفی پردیس خودگردان

پردیس خودگردان یا پردیس های بین الملل با این هدف تشکیل گرفته اند که بتوانند دانشجویان زیادی را به خود جذب کنند.به دلیل اینکه دانشجویان از داخل کشور پذیرش می شوند و اسم این دانشگاه ها را از پردیس بین الملل به خودگردان تغییر دادند.در این مقاله نیز قصد داریم علاوه بر معرفی پردیس خودگردان شرایط ثبت نام پردیس خودگردان را نیز به شما توضیح دهیم.

پردیس ها در واقع همان دانشگاه دولتی و سراسری هستند که تفاوت هایی با هم دارند اما زیر نظر این دانشگاه ها هستند.

مثلأ دانشگاه دولتی تهران دارای شعبه ای به نام پردیس خودگردان دانشگاه تهران می باشد. فرق این دو در نحوه قبولی ورود به دانشگاه است.

ثبت نام پردیس خودگردان 97-98

قبولی در ثبت نام پردیس خودگردان هر دانشگاه کمی راحت تر از قبولی در خود آن دانشگاه است . یعنی داوطلب با رتبه بالاتری می تواند در پردیس ها قبول شود ، دلیل مهمی که این امر را محقق می کند این است که داوطلبان باید شهریه بسیار زیادی برای این دانشگاه ها پرداخت کنند. مثلأ شهریه سالیانه رشته پزشکی 20 تا  25 میلیون می باشد.

ثبت نام پردیس خودگردان

 

شرایط قبولی پردیس خودگردان 97-98

طریقه قبولی در دانشگاه های پردیس تا سال 92 به صورت نیمه متمرکز بود، یعنی داوطلبان برای ورود به این دانشگاه باید مصاحبه می دادند اما چند سالی است که طریقه ورود به این دانشگاه ها به صورت متمرکز شده یعنی تنها از طریق شرکت در کنکور سراسری میتوان وارد این دانشگاه ها شد و به هیچ عنوان به صورت بدون کنکور نمیتوان به این دانشگاه ورود پیدا کرد.

نکته:به استثنا دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه شریف که در رشته های زیر گروه ریاضی به صورت نیمه متمرکز دانشجو می پذیرند. دانشگاه های پردیس نیز مانند بسیاری از دانشگاه ها در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

ثبت نام در این دانشگاه ها همزمان با کنکور سراسری است.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین آوای مشاور در ارتباط باشید و یا به سایت سنجش مراجعه نمایید.

 

 

جهت مشاوره تحصیلی اطلاعات بیشتر در مورد پردیس خودگردان با شماره 1978 907 909

ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

 
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

2 دیدگاه در ثبت نام پردیس خودگردان
  1. پذیرش دانشگاه پردیس یا بین المل

  2. سلام آیا میتوان در کنکور سال ۹۷ شرکت کرد ولی اگر رتبه پایینی آورد برای تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه پردیس صندلی خرید چون خیلی ها می شناسم که می گفتند صندلی با مبلغ دویست میلیون در کیش یا تهران خریده اند اگر ممکنه لطفا راهنمایی کنید تلفنم۰۹۱۷۳۶۴۱۰۶۰ است


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *