درباره ما :مجموعه آوای مشاور قصد دارد همانطور که کاربران مراحل شغلی و تحصیلی خود را طی می کنند بتوانند از تجارب و اطلاعات مشاوران این مجموعه که خود فارغ التحصیلان ازبرترین دانشگاه های کشور هستند بهره ببرند . مجموعه آوای مشاور با اخذ مجوز رسمی از سازمان های ذی صلاح فعالیت خود را در حوزه مشاوره تحصیلی آغاز کرده است .

 

درباره ما : آوای مشاور

 

درباره آوای مشاور

در مجموعه آوای مشاور سعی بر آن است تا برای بهره مندی کاربران از اطلاعات کافی و به روز در حیطه های مشاوره تحصیلی ، ثبت نام مدارس ، ثبت نام دانشگاه ها ، مشاوره کنکور ، مشاوره کنکور کارشناسی ارشد ، مصاحبه دکتری ، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره بهترین منابع درسی ، مشاوره و برنامه ریزی درسی ، افت تحصیلی ، هدایت شغلی ، مقابله با استرس ، مشاوره تحصیل در خارج از کشور همراه آنان باشد . و کاربران بتوانند با آگاهی بیشتر مسیر درست را انتخاب نمایند.

 

 "به امید روزی که هیچ دانش آموز یا دانشجویی به خاطر نداشتن اطلاعات کافی و یا راهنما و مشاوره درست آینده خود را از دست بدهد"

از آن رو که تمامی اعضا جامعه بشری در بعضی از جنبه ها و موارد دچار نقص هستند و ما هم از این امر مستثنی نیستیم از شما کاربران عزیز تقاضا داریم به منظور رفع این نقص ها و هرچه بهتر شدن و ارتقای کیفیت خدمات تحصیلی ، مجموعه آوای مشاور را ازپیشنهادات و انتقادات خود بهره مند سازید. سپاس از شما