دروس آسیب شناسی و حرکات اصلاحی

مرکز مشاوره تحصیلی آوای مشاور سعی بر این دارد که جنبه های گوناگون رشته تحصیلی آسیب شناسی و حرکات اصلاحی را به شما معرفی کند: اعم از معرفی رشته آسیب شناسی و حرکات اصلاحی ، مشاوره انتخاب رشته آسیب شناسی و حرکات اصلاحی ، تراز رتبه قبولی در رشته آسیب شناسی و حرکات اصلاحی ، بازار کار رشته آسیب شناسی و حرکات اصلاحی ، دروس آسیب شناسی و حرکات اصلاحی ، و همچنین معرفی پذیرش دانشگاه های دولتی و آزاد در این رشته و غیره …

جهت مشاوره تحصیلی و یا اطلاعات بیشتر در مورد آسیب شناسی و حرکات اصلاحی با شماره 1978 907 909

ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید .

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

آسیب شناسی و حرکات اصلاحی

 

معرفی رشته آسیب شناسی و حرکات اصلاحی

رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی یکی از رشته های زیر گروه انسانی می باشد. یکی از گرایش های این رشته ،آسیب شناسی و حرکات اصلاحی می باشد.

داوطلبان علاقمند به رشته آسیب شناسی و حرکات اصلاحی نمی توانند بعد از پایان تحصیلات مدرسه و در بدو ورود به دانشگاه ،رشته آسیب شناسی حرکات اصلاحی را انتخاب کنند ، بلکه باید در مقطع کارشناسی در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی تحصیل کرده و بعد از فارغ التحصیلی در این رشته ،برای ادامه تحصیل درمقطع کارشناسی ارشد ، رشته تربیت بدنی با گرایش آسیب شناسی و حرکات اصلاحی را برگزینند.

مشاوره انتخاب رشته آسیب شناسی و حرکات اصلاحی 96-97

انتخاب رشته مانند انتخاب دانشگاه نقشی اساسی در شکل گیری آینده هر شخص دارد، در واقع انتخاب رشته یکی از مهم ترین و حساس ترین تصمیم هایی است که افراد برای ورود به دانشگاه ها باید آن را اتخاذ کنند. انتخاب رشته یکی از مقوله هایی است که اگر اشتباهی در آن صورت بگیرد هیچ بازگشتی برای آن وجود نخواهد داشت، پس داوطلبان باید این مرحله را بسیار جدی بگیرند. یکی از راه هایی که می تواند کمک شایانی در زمینه انتخاب رشته به داوطلبان داشته باشد. مشورت با مشاوران انتخاب رشته و تحقیق و مطالعه در رابطه با رشته دلخواه است.

 

مشاوره انتخاب رشته آسیب شناسی و حرکات اصلاحی

 

مرکز آوای مشاور می تواند در هر دو زمینه به شما عزیزان کمک کند. ما در این مقاله سعی داریم به توضیح رشته آسیب شناسی و حرکات اصلاحی بپردازیم تا داوطلبان متقاضی این رشته بتوانند با دیدی گسترده درباره زوایای مختلف این رشته نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند. داوطلبان در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل می توانند با مشاوران ما در تماس باشید.

گروه های رشته آسیب شناسی و حرکات اصلاحی

1-امدادگر ورزشی : امدادگر ورزشی به مطالعه ، شناسایی و پیشگیری از آسیب های ورزشی می پردازد . امدادگر ورزشی باید از روش های کنترل آسیب اطلاع داشته باشد تا بتواند به برنامه ریزی بپردازد زیرا یکی از وظایف فارغ التحصیلان این رشته ،بازگرداندن ورزشکار آسیب دیده به مسابقه می باشد.

2- تربیت بدنی ویژه معلولین : سر و کار این رشته با افرادی است که دارای معلولیت هستند ، دانشجویان این رشته باید با راهنمایی ، برنامه ریزی و توصیه های مناسب به حل نیازهای این افراد بپردازند.

3-حرکات اصلاحی : دانشجویان این رشته باید مجوز باشگاه های حرکات اصلاحی را اخذ کنند و با شرکت در دوره های مختلف ورزشی در کنار تیم ها به فعالیت بپردازند.

 

تراز رتبه قبولی در رشته آسیب شناسی و حرکات اصلاحی

 

بازار کار رشته آسیب شناسی و حرکات اصلاحی

فارغ التحصیلان رشته آسیب شناسی و حرکات اصلاحی می توانند در رابطه با رشته تحصیلی خود وارد بازار کار شوند که برخی از مشاغل مرتبط با این فارغ التحصیلان عبارت است از:

1-تدریس دروس مختلف ورزشی

2-فعالیت در باشگاه های ورزشی

3-فعالیت در کنار تی های گروهی

4-راهنمایی و برنامه ریزی برای معلولان و …

تراز رتبه قبولی در رشته آسیب شناسی و حرکات اصلاحی 96-97

جهت اطلاعات بیشتر در مورد تراز قبولی با مشاورین مرکز و یا به سایت سنجش مراجعه نمایید.

دروس آسیب شناسی و حرکات اصلاحی 96-97

دروس آسیب شناسی و حرکات اصلاحی

 

حرکت‌شناسی پیشرفته فیزیولوژی دستگاه اعصاب مرکزی آسیب‌شناسی پیشرفته ورزشی حرکات اصلاحی پیشرفته
پاتو فیزیولوژی دستگاه عصبی- عضلانی آزمایشگاه آسیب‌شناسی و حرکات اصلاحی آمار پیشرفته زبان تخصصی
سمینار در حرکات اصلاحی و آسیب‌شناسی کامپیوتر روش تحقیق پایان‌نامه

جهت مشاوره تحصیلی و یا اطلاعات بیشتر در مورد آسیب شناسی و حرکات اصلاحی با شماره 1978 907 909

ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید .

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

 
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *