رشته اقتصاد هنر

مرکز مشاوره تحصیلی آوای مشاور سعی بر این دارد که جنبه های گوناگون رشته تحصیلی اقتصاد هنر را به شما معرفی کند: اعم از معرفی رشته اقتصاد هنر ، مشاوره انتخاب رشته اقتصاد هنر ، تراز و رتبه قبولی در رشته اقتصاد هنر ، آینده شغلی و بازار کار رشته اقتصاد هنر ، دروس رشته اقتصاد هنر ، بدون کنکور رشته اقتصاد هنر و همچنین معرفی پذیرش دانشگاه های دولتی و آزاد در این رشته و غیره …

 

آوای مشاور

 

 

جهت مشاوره تحصیلی و یا اطلاعات بیشتر در مورد رشته اقتصاد هنر با شماره

1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت

و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید .

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

 

معرفی رشته اقتصاد هنر : گرایش علوم اقتصادی

رشته علوم اقتصادی با گرایش اقتصاد هنر یکی از رشته های زیر گروه انسانی می باشد . همان طور که در مقاله مربوط به رشته علوم اقتصادی اشاره کردیم ،این رشته علم استفاده بهینه از منابع مورد نیاز انسان را به او یاد می دهد پس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

علاقه مندان به رشته اقتصاد هنر باید توجه داشته باشند که این رشته مختص به مقطع کارشناسی ارشد است پس نمی توانند در بدو ورود به دانشگاه و پس از پایان تحصیلات مدرسه ، رشته علوم اقتصادی با گرایش اقتصاد هنر را انتخاب کنند بلکه باید در مقطع کارشناسی به تحصیل در رشته علوم اقتصادی پرداخته و پس از فارغ التحصیلی در این مقطع ، با شرکت در کنکور کارشناسی ارشد و انتخاب رشته اقتصاد هنر پس از قبولی به تحصیل در این رشته بپردازند.

هدف از ارائه وشکل گیری رشته علوم اقتصادی با گرایش اقتصاد هنر ، تربیت نیروی کارشناس و متخصصی است که با دو علم هنر و اقتصاد آشنایی داشته و رابطه میان این دو علم را بفهمند و همچنین بتوانند به برنامه ریزی و سیاست گذاری ها در بخش های خصوصی و عمومی هنر بپردازند. ضرورت ارائه این رشته توسعه صنایع دستی و هنری و جاذبه های گردشری و همچنین ایجاد فرصت های فرهنگی ،اقتصادی و هنری است. این رشته نیازمند افرادی است که بتوانند این فرصت ها را تلفیق کرده و از آن ها استفاده کنند.

 

مشاوره انتخاب رشته اقتصاد هنر

 

مشاوره انتخاب رشته اقتصاد هنر 96-97

انتخاب رشته مانند انتخاب دانشگاه نقشی اساسی در شکل گیری آینده هر شخص دارد، در واقع انتخاب رشته یکی از مهم ترین و حساس ترین تصمیم هایی است که افراد برای ورود به دانشگاه ها باید آن را اتخاذ کنند. انتخاب رشته یکی از مقوله هایی است که اگر اشتباهی در آن صورت بگیرد هیچ بازگشتی برای آن وجود نخواهد داشت، پس داوطلبان باید این مرحله را بسیار جدی بگیرند. یکی از راه هایی که می تواند کمک شایانی در زمینه انتخاب رشته به داوطلبان داشته باشد. مشورت با مشاوران انتخاب رشته و تحقیق و مطالعه در رابطه با رشته دلخواه است.

مرکز آوای مشاور می تواند در هر دو زمینه به شما عزیزان کمک کند. ما در این مقاله سعی داریم به توضیح رشته اقتصاد هنر بپردازیم تا داوطلبان متقاضی این رشته بتوانند با دیدی گسترده درباره زوایای مختلف این رشته نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند. داوطلبان در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل می توانند با مشاوران ما در تماس باشند.

 

بدون کنکور رشته اقتصاد هنر

 

بدون کنکور رشته اقتصاد هنر 96-97

داوطلبان علاوه بر اینکه از طریق شرکت در کنکور سراسری و در مرحله انتخاب رشته می توانند رشته اقتصاد هنر را انتخاب نمایند،به صورت بدون آزمون نیز امکان ادامه تحصیل در رشته اقتصاد هنر را در دانشگاه هایی مثل دانشگاه آزاد ، دانشگاه غیر انتفاعی ، دانشگاه پیام نور و …که پذیرش بدون کنکور انجام می دهند دارا می باشند. ثبت نام بدون آزمون در این رشته نیازی به شرکت در کنکور سراسری ندارد یعنی اگر داوطلبی در کنکور شرکت نکرده باشد می تواند در رشته محل های بدون آزمون ثبت نام کند. ثبت نام بدون آزمون رشته اقتصاد هنر هر سال بعد از کنکور سراسری و اعلام نتایج نهایی و همزمان با تکمیل ظرفیت دانشگاه ها یعنی در اواخر شهریور شروع می شود و معمولا تا اواخر مهر ادامه دارد.

 

 دروس رشته اقتصاد هنر

 

برخی از دروس رشته اقتصاد هنر 96-97

اقتصاد هنرهای نمایشی ، اقتصاد هنرهای تجسمی ، مدیریت سازمان های هنری ، جامعه شناسی هنر ، علم اقتصاد ، نظریه های اقتصاد هنر و…

تراز و رتبه قبولی در رشته اقتصاد هنر 96-97

جهت اطلاعات بیشتر در مورد تراز قبولی با مشاورین مرکز و یا به سایت سنجش مراجعه نمایید.

 

آوای مشاور

 

 

جهت مشاوره تحصیلی و یا اطلاعات بیشتر در مورد رشته اقتصاد هنر با شماره

1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت

و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید .

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *