رشته برنامه ریزی درسی

مرکز مشاوره تحصیلی آوای مشاور سعی بر این دارد که جنبه های گوناگون رشته تحصیلی برنامه ریزی درسی را به شما معرفی کند: اعم از معرفی رشته برنامه ریزی درسی ، مشاوره انتخاب رشته برنامه ریزی درسی ، تراز رتبه قبولی در رشته برنامه ریزی درسی ، بازار کار رشته برنامه ریزی درسی ، دروس رشته برنامه ریزی درسی ، و همچنین معرفی پذیرش دانشگاه های دولتی و آزاد در این رشته و غیره …

 

تراز رتبه قبولی در رشته برنامه ریزی درسی

 

جهت مشاوره تحصیلی و یا اطلاعات بیشتر در مورد رشته برنامه ریزی درسی با شماره

1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت

و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید . ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

برنامه ریزی درسی

 

معرفی رشته برنامه ریزی درسی

رشته ی برنامه ریزی درسی یکی از رشته های زیر گروه انسانی بوده که گرایشی از رشته علوم تربیتی می باشد. داوطلبان علاقمند به این رشته باید توجه داشته باشند که نمی توانند در مقطع کارشناسی به تحصیل در این رشته بپردازند،زیرا این رشته مختص به مقطع کارشناسی ارشد است. به بیانی دیگر داوطلبان باید در مقطع کارشناسی در رشته علوم تربیتی تحصیل کرده و پس از فارغ التحصیلی در این رشته ، در انتخاب رشته کارشناسی ارشد ، رشته برنامه ریزی درسی را انتخاب کنند و پس از قبولی در این رشته به تحصیل بپردازند.

هدف از ارائه و شکل گیری رشته برنامه ریزی درسی ، تجزیه و تحلیل روش های آموزشی و بالا بردن قدرت تفکر دانشجویان این رشته است.همچنین این رشته نیازمند افرادی است که بتوانند برنامه ها و طرح هایی را ارئه دهند که با توجه به خصوصیات مختلف افراد درون یک جامعه باشد.

 

مشاوره انتخاب رشته برنامه ریزی درسی

 

مشاوره انتخاب رشته برنامه ریزی درسی 96-97

انتخاب رشته مانند انتخاب دانشگاه نقشی اساسی در شکل گیری آینده هر شخص دارد، در واقع انتخاب رشته یکی از مهم ترین و حساس ترین تصمیم هایی است که افراد برای ورود به دانشگاه ها باید آن را اتخاذ کنند. انتخاب رشته یکی از مقوله هایی است که اگر اشتباهی در آن صورت بگیرد هیچ بازگشتی برای آن وجود نخواهد داشت، پس داوطلبان باید این مرحله را بسیار جدی بگیرند. یکی از راه هایی که می تواند کمک شایانی در زمینه انتخاب رشته به داوطلبان داشته باشد. مشورت با مشاوران انتخاب رشته و تحقیق و مطالعه در رابطه با رشته دلخواه است.

مرکز آوای مشاور می تواند در هر دو زمینه به شما عزیزان کمک کند. ما در این مقاله سعی داریم به توضیح رشته برنامه ریزی درسی بپردازیم تا داوطلبان متقاضی این رشته بتوانند با دیدی گسترده درباره زوایای مختلف این رشته نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند. داوطلبان در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل می توانند با مشاوران ما در تماس باشند.

 

بازار کار رشته برنامه ریزی درسی

 

بازار کار رشته برنامه ریزی درسی

فارغ التحصیلان رشته برنامه ریزی درسی می توانند با توجه به رشته تحصیلی خود وارد بازار کار شوند. برخی از فعالیت های مرتبط با رشته این فارغ التحصیلان عبارت است از:

1-مدارس و دبیرستان ها

2-آموزشکده های خصوصی

3-آموزش و پرورش

4-تالیف کتاب

5-فعالیت در سازمان های دولتی

تراز رتبه قبولی در رشته برنامه ریزی درسی 96-97

جهت اطلاعات بیشتر در مورد تراز قبولی با مشاورین مرکز و یا به سایت سنجش مراجعه نمایید.

 

دروس رشته برنامه ریزی درسی

 

دروس رشته برنامه ریزی درسی 96-97

مکتبهای فلسفی آراء تربیتی تعلیم وتربیت اسلامی آمار استباطی تکنولوژی آموزشی نظریه وکاربرد نگرش سیستمی در برنامه ریزی آموزشی
اصول وروشهای برنامه ریزی کاربرد تئوری ها واصول یاد گیری در برنامه ریزی درسی روشهای پیشرفته تدریس اصول روشهای ارزشیابی در برنامه ریزی درسی برنامه ریزی درسی در آموزش وپرورش متوسطه (راهنمائی ودبیرستان)

جهت مشاوره تحصیلی و یا اطلاعات بیشتر در مورد رشته برنامه ریزی درسی با شماره

1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت

و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید . ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

 
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *