رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش

مرکز مشاوره تحصیلی آوای مشاور سعی بر این دارد که جنبه های گوناگون رشته تحصیلی تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش را به شما معرفی کند: اعم از معرفی رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش ، مشاوره انتخاب رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش ، تراز قبولی در رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش ، بازار کار رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش ، دروس رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش ، و همچنین معرفی پذیرش دانشگاه های دولتی و آزاد در این رشته و غیره …

 

جهت مشاوره تحصیلی و یا اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش

با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت

و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید . ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

 

تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش

 

معرفی رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش

رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش یکی از رشته های زیر گروه انسانی بوده که گرایشی از رشته علوم تربیتی می باشد. داوطلبان علاقمند به این رشته باید توجه داشته باشند که نمی توانند در مقطع کارشناسی به تحصیل در این رشته بپردازند ، زیرا این رشته مختص به مقطع کارشناسی ارشد است. به بیانی دیگر داوطلبان باید در مقطع کارشناسی در رشته علوم تربیتی تحصیل کرده و پس از فارغ التحصیلی در این رشته ، در انتخاب رشته کارشناسی ارشد ، رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش را انتخاب کنند و پس از قبولی در این رشته به تحصیل بپردازند.

رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش به صورت یکسان با آموزش و پرورش و فلسفه در ارتباط است. دانشجویانی که قصد ورود به این رشته را دارند باید بدانند یکی از توانایی های مورد نیاز این رشته مطالعات قبلی در رابطه با مباحث فلسفه و آموزش و پرورش است .

هر کدام از مباحث فلسفه و آموزش و پرورش را می توان به صورت جداگانه ای تعریف کرد اما ترکیب این دو را می توان گشایش راه حل هایی منطقی در تربیت تعریف کرد.

 

مشاوره انتخاب رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش

 

مشاوره انتخاب رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش 96-97

انتخاب رشته مانند انتخاب دانشگاه نقشی اساسی در شکل گیری آینده هر شخص دارد ، در واقع انتخاب رشته یکی از مهم ترین و حساس ترین تصمیم هایی است که افراد برای ورود به دانشگاه ها باید آن را اتخاذ کنند. انتخاب رشته یکی از مقوله هایی است که اگر اشتباهی در آن صورت بگیرد هیچ بازگشتی برای آن وجود نخواهد داشت، پس داوطلبان باید این مرحله را بسیار جدی بگیرند. یکی از راه هایی که می تواند کمک شایانی در زمینه انتخاب رشته به داوطلبان داشته باشد. مشورت با مشاوران انتخاب رشته و تحقیق و مطالعه در رابطه با رشته دلخواه است.

مرکز آوای مشاور می تواند در هر دو زمینه به شما عزیزان کمک کند. ما در این مقاله سعی داریم به توضیح رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش بپردازیم تا داوطلبان متقاضی این رشته بتوانند با دیدی گسترده درباره زوایای مختلف این رشته نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند. داوطلبان در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل می توانند با مشاوران ما در تماس باشند.

 

تراز قبولی در رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش

 

بازار کار تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش

فارغ التحصیلان رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش می توانند با توجه به رشته تحصیلی خود وارد بازار کار شوند ،برخی از مشاغل مرتبط با رشته ی این فارغ التحصیلان عبارت است از:

1-آموزش و پرورش

2-پژوهشکده های علوم انسانی.

تراز قبولی در رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش 96-97

جهت اطلاعات بیشتر در مورد تراز قبولی با مشاورین مرکز و یا به سایت سنجش مراجعه نمایید

دروس رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش 96-97

 

دروس رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش

 

نظریات تربیتی مکاتب فلسفی روشهای تحقیق در علوم تربیتی تعلیم و تربیت اسلامی فلسفه تاریخ
منطق قدیم و جدید (2) نظریات تربیتی ائمه اطهار تربیت در نهج البلاغه آموزش و پرورش تطبیقی
برنامه ریزی آموزشی سیر آراء تربیتی غرب جامعه شناسی تعلیم و تربیت پیشرفته

جهت مشاوره تحصیلی و یا اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش

با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت

و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید . ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

 
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *