رشته تکنولوژی آموزشی

مرکز مشاوره تحصیلی آوای مشاور سعی بر این دارد که جنبه های گوناگون رشته تحصیلی تکنولوژی آموزشی را به شما معرفی کند: اعم از معرفی رشته تکنولوژی آموزشی ، مشاوره انتخاب رشته تکنولوژی آموزشی ، تراز رتبه قبولی در رشته تکنولوژی آموزشی ، بازار کار رشته تکنولوژی آموزشی ، دروس رشته تکنولوژی آموزشی ، و همچنین معرفی پذیرش دانشگاه های دولتی و آزاد در این رشته و غیره …

 

جهت مشاوره تحصیلی و یا اطلاعات بیشتر در مورد رشته تکنولوژی آموزشی با شماره

1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت

و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید . ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

معرفی رشته تکنولوژی آموزشی

رشته ی تکنولوژی آموزشی یکی از رشته های زیر گروه انسانی بوده که گرایشی از رشته علوم تربیتی می باشد. داوطلبان علاقمند به این رشته باید توجه داشته باشند که نمی توانند در مقطع کارشناسی به تحصیل در این رشته بپردازند،زیرا این رشته مختص به مقطع کارشناسی ارشد است. به بیانی دیگر داوطلبان باید در مقطع کارشناسی در رشته علوم تربیتی تحصیل کرده و پس از فارغ التحصیلی در این رشته ،در انتخاب رشته کارشناسی ارشد ،رشته تکنولوژی آموزشی را انتخاب کنند و پس از قبولی در این رشته به تحصیل بپردازند.

 

مشاوره انتخاب رشته تکنولوژی آموزشی

 

رشته تکنولوژی آموزشی برخلاف تصور مردم فقط به وسایل آموزشی مرتبط نمی شود ،بلکه هدف اصلی از ارائه و شکل گیری این رشته ،استفاده درست از وسایل آموزشی است تا یاد گیرندگان بتوانند بهترین استفاده را از وسایل آموزشی بکنند.

مشاوره انتخاب رشته تکنولوژی آموزشی 96-97

انتخاب رشته مانند انتخاب دانشگاه نقشی اساسی در شکل گیری آینده هر شخص دارد، در واقع انتخاب رشته یکی از مهم ترین و حساس ترین تصمیم هایی است که افراد برای ورود به دانشگاه ها باید آن را اتخاذ کنند. انتخاب رشته یکی از مقوله هایی است که اگر اشتباهی در آن صورت بگیرد هیچ بازگشتی برای آن وجود نخواهد داشت، پس داوطلبان باید این مرحله را بسیار جدی بگیرند. یکی از راه هایی که می تواند کمک شایانی در زمینه انتخاب رشته به داوطلبان داشته باشد. مشورت با مشاوران انتخاب رشته و تحقیق و مطالعه در رابطه با رشته دلخواه است.

مرکز آوای مشاور می تواند در هر دو زمینه به شما عزیزان کمک کند. ما در این مقاله سعی داریم به توضیح رشته تکنولوژی آموزشی بپردازیم تا داوطلبان متقاضی این رشته بتوانند با دیدی گسترده درباره زوایای مختلف این رشته نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند. داوطلبان در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل می توانند با مشاوران ما در تماس باشند.

 

آینده شغلی و بازار کار رشته تکنولوژی آموزشی

 

آینده شغلی و بازار کار رشته تکنولوژی آموزشی

فارغ التحصیلان رشته تکنولوژی آموزشی می توانند با توجه به رشته ی تحصیلی خود وارد بازار کار شوند که برخی از مشاغل مرتبط با فارغ التحصیلان این رشته عبارت است از:

1- آموزش و پرورش

2- صدا و سیما

3- عکاسی آموزشی

4- تولید فیلم های آموزشی

5- فعالیت در مدارس غیر انتفاعی

6- وزارت ارشاد

7- کانون پرورش فکر کودکان

 

تراز رتبه قبولی در رشته تکنولوژی آموزشی

 

تراز رتبه قبولی در رشته تکنولوژی آموزشی 96-97

جهت اطلاعات بیشتر در مورد تراز قبولی با مشاورین مرکز و یا به سایت سنجش مراجعه نمایید.

دروس رشته تکنولوژی آموزشی 96-97

 

دروس رشته تکنولوژی آموزشی

 

آموزش مبتنی بر روش سیستم ها آموزش برنامه ای اصول عکاسی رادیو تلویزیون آموزشی کار عملی گروهی
انتخاب بهره برداری و ارزیابی مواد آموزشی اصول طراحی نظام های اموزشی ارزیابی نظام های کوچک آموزشی سمینار برنامه ریزی – درسی و آموزشی مقدمات کامپیوتر
اصول برنامه ریزی درسی و تحلیل محتوی اصول طراحی پیام های آموزشی تولید مواد آموزشی زبان تخصصی( تکنولوژی) مبانی ارتباط انسانی
برنامه ریزی درسی متوسطه تئوری ها و روشهای کاربردی رسانه های جمعی تولید فیلم های آموزشی کار عملی فردی

 

جهت مشاوره تحصیلی و یا اطلاعات بیشتر در مورد رشته تکنولوژی آموزشی با شماره

1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت

و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید . ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

 
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *