رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

مشاوره انتخاب رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان : رشته روانشناسی همان طور که در مقاله مربوط به این رشته اشاره شد، یکی از رشته های زیرگروه انسانی می باشد، این رشته دارای شاخه های متعددی است اما گرایش های این رشته در مقطع کارشناسی ارشد قابل انتخاب هستند. یعنی این رشته در سال های اخیر در مقطع کارشناسی به تحصیل در این رشته باعنوان روانشناسی می پردازند. یکی از شاخه های کارشناسی ارشد این رشته ، رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان می باشد. این گرایش از روانشناسی در سال 84 به مجموعه این رشته افزوده شد. در واقع گرایش روانشناسی بالینی کودک و نوجوان همان روانشناسی بالینی است با این تفاوت که با اختلالات دوره های نوجوانی و کودکی افراد سروکار دارد. دانشجویان این رشته باید ضمن علاقه به رشته روانشناسی، به کار با کودکان و نوجوانان نیز علاقمند باشند تا بتوانند در مسیر درست به سمت هدف خود حرکت کنند.

 

مشاوره انتخاب رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

مشاوره انتخاب رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان 96-97

انتخاب رشته مانند انتخاب دانشگاه نقشی اساسی در شکل گیری آینده هر شخص دارد، در واقع انتخاب رشته یکی از مهم ترین و حساس ترین تصمیم هایی است که افراد برای ورود به دانشگاه ها باید آن را اتخاذ کنند. انتخاب رشته یکی از مقوله هایی است که اگر اشتباهی در آن صورت بگیرد هیچ بازگشتی برای آن وجود نخواهد داشت، پس داوطلبان باید این مرحله را بسیار جدی بگیرند. یکی از راه هایی که می تواند کمک شایانی در زمینه انتخاب رشته به داوطلبان داشته باشد. مشورت با مشاوران انتخاب رشته و تحقیق و مطالعه در رابطه با رشته دلخواه است.

مرکز آوای مشاور می تواند در هر دو زمینه به شما عزیزان کمک کند. ما در این مقاله سعی داریم به توضیح رشته … بپردازیم تا داوطلبان متقاضی این رشته بتوانند با دیدی گسترده درباره زوایای مختلف این رشته نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند. داوطلبان در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل می توانند با مشاوران ما در تماس باشند.

 

جهت اطلاعات بیشتر در مورد رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان استثنایی

با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت

و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید . ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

آینده شغلی رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

فارغ التحصیلان رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان می توانند با توجه به رشته تحصیلی خود وارد بازارکار شوند. برخی از فعالیت های این فارغ التحصیلان عبارت است از:

1_ تاسیس مرکز مشاوره

2_ روانشناس

3_ مدیر مهد کودک

4_ آموزش و پرورش

5_ استاد دانشگاه

6_ معلم مدرسه و…

دروس پایه و اصلی رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان 96-97

جهت اطلاعات بیشتر در مورد دروس رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان با مشاورین مرکز در ارتباط باشید.

 

جهت اطلاعات بیشتر در مورد رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان استثنایی

با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت

و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید . ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.( همه روزه )

 
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *