رشته زبان اسپانیایی

رشته زبان اسپانیایی: رشته زبان اسپانیایی یکی از رشته های زیر گروه زبان می باشد به این معنی که داوطلبانی می توانند به تحصیل در این رشته بپردازند که در کنکور زبان شرکت کرده باشند و در این رشته پذیرفته شوند، آموختن زبان های گوناگون برای تمامی افراد به خصوص جوانان و دانشجویان امری مهم است زیرا با رشد روزافزون ارتباطات فرهنگی و سیاسی بین کشورها، و ارتباط آن ها با کشورهای همسایه ضرورت یادگیری زبان را دوچندان کرده است.

هدف از ارائه رشته زبان اسپانیایی تربیت متخصصان، پژوهشگران و مترجمانی است که بتوانند به فعالیت در پژوهش های علمی، ادبی و ترجمه متون اسپانیایی به فارسی و بالعکس بپردازند.

جالب است بدانیم که زبان اسپانیایی، زبان رسمی بیش از 1 میلیارد نفر می باشد به همین دلیل یادگیری این زبان از اهمیت بالایی برخوردار است.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد رشته زبان اسپانیایی با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت

و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

مشاوره انتخاب رشته زبان اسپانیایی96-97

انتخاب رشته مانند انتخاب دانشگاه نقشی اساسی در شکل گیری آینده هر شخص دارد، در واقع انتخاب رشته یکی از مهم ترین و حساس ترین تصمیم هایی است که افراد برای ورود به دانشگاه ها باید آن را اتخاذ کنند. انتخاب رشته یکی از مقوله هایی است که اگر اشتباهی در آن صورت بگیرد هیچ بازگشتی برای آن وجود نخواهد داشت، پس داوطلبان باید این مرحله را بسیار جدی بگیرند. یکی از راه هایی که می تواند کمک شایانی در زمینه انتخاب رشته به داوطلبان داشته باشد. مشورت با مشاوران انتخاب رشته و تحقیق و مطالعه در رابطه با رشته دلخواه است.

مرکز آوای مشاور می تواند در هر دو زمینه به شما عزیزان کمک کند. ما در این مقاله سعی داریم به توضیح رشته زبان اسپانیایی بپردازیم تا داوطلبان متقاضی این رشته بتوانند با دیدی گسترده درباره زوایای مختلف این رشته نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند. داوطلبان در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل می توانند با مشاوران ما در تماس باشند.

توانایی های لازم در رشته زبان اسپانیایی

دانشجویان و داوطلبانی که قصد ورود به رشته زبان اسپانیایی را دارند باید دارای توانمندی های این رشته باشند تا بتوانند به موفقیت دست یابند برخی از این توانایی ها عبارتنداز:

1_علاقمندی به رشته زبان اسپانیایی

2_ آشنایی با متون زبان اسپانیایی

3_ مطالعه تاریخ

4_ باانگیزه و علاقه

5_ تحقیق و پژوهش درباره رشته

آینده شغلی رشته زبان اسپانیایی

فارغ التحصیلان رشته زبان اسپانیایی می توانند با توجه به رشته تحصیلی خود وارد بازار کار شوند که برخی از مشاغلی که می توانند در آن به فعالیت بپردازند عبارتنداز:

1_ وزارت خانه ها و نهادها

2_ ترجمه متون اسپانیایی

3_ موسسه های آموزش زبان

4_ رسانه های گروهی

5_ تدریس این زبان در دانشگاه ها

دروس زبان اسپانیایی 96-97

خواندن و درک مفاهیم، دستور وانشا ، نگارش ساده، نگارش پیشرفته، گفت و شنود، خواندن متون مطبوعاتی، ترجمه متون مطبوعاتی، نامه‌های اداری و بازرگانی، درآمدی بر ادبیات، اصول و روش ترجمه، اصطلاحات زبان، مکالمه موضوعی، سخنرانی، ترجمه شفاهی، ترجمه پیشرفته، نمونه‌های نثر و شعر، مقاله‌نویسی، تجزیه و تحلیل متون ادبی، ترجمه نوار و فیلم، فنون ترجمه، تاریخ زبان اسپانیایی، خلاصه‌نویسی، انگلیسی تخصصی، ترجمه کتاب

 

جهت اطلاعات بیشتر در مورد رشته زبان اسپانیایی با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت

و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *