رشته زبان ژاپنی 96-97

رشته زبان ژاپنی: ژاپن به عنوان یک جامعه پیشرفته ، سابقه فرهنگی دو هزارو اندی ساله دارد. این کشور با واقعیت بسیار تلخ دوران جنگ جهانی دوم، با چنان شتابی مراحل توسعه را طی کرد که توجه جهانیان را به خود جلب کرد و به کشور کاملاً پیشرفته مبدل شد.

معرفی رشته زبان ژاپنی

رشته زبان ژاپنی با این هدف ارائه می شود که افرادی را تربیت کند تا بتوانند توانایی های لازم در زمینه این رشته را به دست آورند، دانشجویان این رشته می توانند به ترجمه آثار نویسندگان ژاپنی پرداخته و در عین حال فرهنگ ایرانی را به جوامع دیگر گسترش دهند.این زبان برای اولین بار در سال 1366 در دانشگاه تهران تدریس شد. دانشجویانی که در این رشته تحصیل می کنند با ذهنیت و باورهای چینی آشنا شده و نوشتار و مکالمه و دستور زبان این رشته را نیز فرا بگیرند.همان طور که گفتیم هدف اصلی این رشته کسب مهارت های چهارگانه زبان ژاپنی ، آشنایی با ادبیات این زبان و شکوفایی استعدادهای دانشجو می باشد.

مشاوره انتخاب رشته زبان ژاپنی

انتخاب رشته تحصیلی مانند انتخاب دانشگاه نقشی اساسی در شکل گیری آینده هر شخص دارد، در واقع انتخاب رشته کنکور یکی از مهم ترین و حساس ترین تصمیم هایی است که افراد برای ورود به دانشگاه ها باید آن را اتخاذ کنند. انتخاب رشته یکی از مقوله هایی است که اگر اشتباهی در آن صورت بگیرد هیچ بازگشتی برای آن وجود نخواهد داشت، پس داوطلبان باید این مرحله را بسیار جدی بگیرند. یکی از راه هایی که می تواند کمک شایانی در زمینه انتخاب رشته به داوطلبان داشته باشد. مشورت با مشاوران انتخاب رشته و تحقیق و مطالعه در رابطه با رشته دلخواه است.

مرکز آوای مشاور می تواند در هر دو زمینه به شما عزیزان کمک کند. ما در این مقاله سعی داریم به توضیح رشته زبان ژاپنی بپردازیم تا داوطلبان متقاضی این رشته بتوانند با دیدی گسترده درباره زوایای مختلف این رشته نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند. داوطلبان در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل می توانند با مشاوران ما در تماس باشند.

رشته زبان ژاپنی

دروس پایه و اختصاصی زبان ژاپنی

زبان شناسی عمومی ، زبان ژاپنی مقدماتی ، گفت و شنودهای مقدماتی ، آشنایی با فرهنگ ژاپنی ، زبان ژاپنی پیشرفته ، گفت و شنود پیشرفته ، خواندن متون ساده ،‌ انشای ساده ، خواندن متون پیشرفته ، ساختمان دستوری زبان ژاپنی ، ترجمه متون ساده ، نامه‌نگاری ، خواندن متون مطبوعاتی ، ادبیات معاصر ، آشنایی و تحقیق در متون ادبی قدیم ، آشنایی با مقالات انتقادی ، نمایشنامه ، انواع شعر ژاپنی ، سیری در ادبیات ژاپن ، ادبیات تطبیقی ایران و ژاپن ، سخنرانی و یادداشت‌برداری ، ترجمه متون پیشرفته ، زبانشناسی ژاپنی ، مقاله‌نویسی ، اساطیر ژاپن ، زبان انگلیسی .

جهت مشاوره تحصیلی تلفنی و یا اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین آوای مشاور در ارتباط باشید .

آوای مشاور

 

  جهت مشاوره تحصیلی و یا اطلاعات بیشتر در مورد رشته زبان ژاپنی

با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد. ( همه روزه )

 
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - 5٫00 امتیاز از 5 - 1 کاربر مشارکت کننده
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *