رشته علوم ورزشی

رشته علوم ورزشی : رشته علوم ورزشی یکی از رشته های زیرشاخه انسانی می باشد ، دانشجویان با ورود به این رشته با پایه های پزشکی آشنا می شوند به طوری که به خوبی با جسم انسان آشنا می شوند، همچنین دانشجویان این رشته با دروس علوم تربیتی نیز آشنا می شوند زیرا آنها باید بعد از اتمام تحصیل به عنوان مربیان با دانش آموزان و ورزشکاران خود ارتباط درست برقرار کنند. و بالأخره در کنار فراگیری پایه های پزشکی و علوم تربیتی ، دانشجویان به صورت عملی و علمی علوم ورزشی را آموزش می بینند تا بتوانند مهارت لازم را در شاخه های مختلف علوم ورزشی به دست آورند و توانایی تحقیق در این رشته را داشته باشند.

 

 

جهت اطلاعات بیشتر در مورد رشته علوم ورزشی با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت

و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید . ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

مشاوره انتخاب رشته علوم ورزشی 96-97

انتخاب رشته مانند انتخاب دانشگاه نقشی اساسی در شکل گیری آینده هر شخص دارد، در واقع انتخاب رشته یکی از مهم ترین و حساس ترین تصمیم هایی است که افراد برای ورود به دانشگاه ها باید آن را اتخاذ کنند. انتخاب رشته یکی از مقوله هایی است که اگر اشتباهی در آن صورت بگیرد هیچ بازگشتی برای آن وجود نخواهد داشت، پس داوطلبان باید این مرحله را بسیار جدی بگیرند. یکی از راه هایی که می تواند کمک شایانی در زمینه انتخاب رشته به داوطلبان داشته باشد. مشورت با مشاوران انتخاب رشته و تحقیق و مطالعه در رابطه با رشته دلخواه است.

مرکز آوای مشاور می تواند در هر دو زمینه به شما عزیزان کمک کند. ما در این مقاله سعی داریم به توضیح رشته علوم ورزشی بپردازیم تا داوطلبان متقاضی این رشته بتوانند با دیدی گسترده درباره زوایای مختلف این رشته نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند. داوطلبان در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل می توانند با مشاوران ما در تماس باشند.

توانایی های لازم در رشته علوم ورزشی

دانشجویان و داوطلبانی که قصد تحصیل در رشته علوم ورزشی را دارند باید از توانایی های مربوط به این رشته آگاهی داشته باشند که برخی از این توانایی ها عبارتنداز:

1_ علاقمندی به ورزش

2_ دارای انگیزه برای تحقیق های ورزشی

3_ آشنایی با مطالب علمی ورزشی

4_ سابقه ورزشی بالا

آینده شغلی رشته علوم ورزشی

فارغ التحصیلان رشته علوم ورزشی می توانند در مشاغلی مرتبط با رشته تحصیلی خود به فعالیت بپردازند که برخی از این مشاغل عبارتنداز:

1_ ساخت وسایل و السبه ورزشی

2_ مربی ورزشی

3_ مسول ورزش در وزارت خانه ها

4_ کارشناس ورزشی و…

دروس رشته علوم ورزشی 96-97

آناتومی انسان بیومکانیک ورزشی فیزیولوژی ورزشی
آسیب شناسی ورزشی حرکات اصلاحی و درمانی روش ها و فنون تدریس

 

 

جهت اطلاعات بیشتر در مورد رشته علوم ورزشی با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت

و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید . ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

 
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *