رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز

ما در این مقاله سعی داریم تا با عنوان کردن ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز ، شهریه دانشگاه آزاد تبریز و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز اطلاعات مورد نیاز داوطلبان و علاقه مندان به شرکت در بدون آزمون دانشگاه آزاد تبریز را بر طرف سازیم تا با بهره از این اطلاعات بتوانند انتخاب درست و موثر داشته باشند و در جهت موفقیت قدم بر دارند .

دانشگاه آزاد تبریز در چهار مقطع کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته ، کارشناسی ناپیوسته  دانشجویان علاقه مند را مورد پذیرش قرار می دهد .

پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد تبریز به دو نوع صورت انجام می پذیرید.

1- ثبت نام از طریق آزمون

2- ثبت نام از طریق بدون کنکور

داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند که پذیرش دانشجو بر اساس با آزمون و بدون آزمون ( بدون کنکور ) در هیچ زمینه ای با هم تفاوتی ندارد . به عبارت دیگر دانشجویانی که به صورت با آزمون و یا بدون آزمون مورد پذیرش دانشگاه آزاد تبریز قرار می گیرند به هیچ عنوان از لحاظ اعتبار و ارزش مدرکی و پرداخت شهریه ، و زمان برگزاری کلاس ها و … با هم تفاوتی ندارند . تنها تفاوت در این دو نوع پذیرش دانشجو ، شیوه نقل و انتقال می باشد . در پذیرش بدون کنکور نقل و انتقالی برای دانشجویان در نظر گرفته نشده است . لازم به نظر می رسد که دانشجویان در زمان ثبت نام به این امر توجه داشته باشند که انتقالی برای دانشجویان بدون آزمون صورت نخواهد گرفت .

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز مهر و بهمن  96-97

داوطلبان علاقه مند به ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز می توانند دو بار در سال نسبت به ثبت نام اقدام کنند .

1 – ورودی مهر   

2 – ورودی بهمن

داوطلبان در هر کدام از ورودی ها که می خواهند شرکت کنند باید در زمان مقرر شده برای همان ورودی با خرید کارت اعتباری ثبت نام نسبت به ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز اقدام نمایند .

برا ی اطلاع دقیق از زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد تبریز می توانید با مشاوران آوای مشاور تماس حاصل فرمایید .

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز مهر و بهمن

 

شهریه دانشگاه آزاد واحد تبریزمهر و بهمن 96-97

میزان پرداخت شهریه از سمت دانشجویان تنها به رشته ی انتخابی آنان بستگی دارد . به عبارت دیگر میزان شهریه دانشگاه آزاد تبریز نسبت به رشته ها متفاوت است . همان طور که قبلاً گفته شده شهریه رشته های با آزمون و بدون آزمون در دانشگاه آزاد تبریز یکسان است .

داوطلبان در صورت پذیرفته شدن در دانشگاه آزاد تبریز می بایست در هر ترم تحصیلی شهریه ثابت و شهریه متغیر را پرداخت نمایند . شهریه ثابت یعنی در ابتدای هر ترم مبلغی ( ثابت ) توسط دانشجو باید پرداخت شود که این مبلغ متناسب با رشته تغییر خواهد کرد .  و شهریه متغیر شامل هزینه دروس هر ترم می باشد . شما داوطلبان عزیز برای اطلاع از شهریه هر رشته می توانید با ما در ارتباط باشید .

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز ( بدون آزمون ) کاردانی پیوسته ( فوق دیپلم ) مهر و بهمن 96-97

داوطلبانی که دارای مدرک چهارساله و یا شش ساله متوسطه نظام قدیم باشند می توانند در این مقطع ثبت نام خود را انجام دهند . دانشگاه آزاد  تبریز داوطلبان علاقه مند به شرکت در ثبت نام بدون آزمون را در رشته های چون کاردانی الکتروتکنیک – برق صنعتی ، کاردانی نقشه کشی معماری – معماری ، کاردانی نرم افزار کامپیوتر ، کاردانی حسابداری ، کاردانی گرافیک ، کاردانی هنر های تجسمی ، کاردانی مکانیک خوردرو و غیره را مورد پذیرش قرار می دهد . داوطلبان توجه داشته باشند که لیست رشته های ارائه شده دانشگاه آزاد تبریز در ورودی مهر و بهمن دچار تغییراتی خواهد شد . داوطلبان می توانند برای اطلاع از لیست رشته های ارائه شده توسط دانشگاه آزاد تبریز با مشاوران آوای مشاور تماس حاصل فرمایند .

لیست رشته های بدون کنکور ( بدون آزمون ) کاردانی ناپیوسته ( فوق دیپلم ) دانشگاه آزاد تبریز مهر و بهمن 96-97

داوطلبانی که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا دارای دیپلم 4 ساله نظام قدیم باشند می توانند در این مقطع ثبت نام خود را انجام دهند . دانشگاه آزاد تبریز در ورودی مهر و بهمن 96-97 در مقطع کاردانی ناپیوسته داوطلبان علاقه مند به شرکت در ثبت نام بدون آزمون رشته های چون کاردانی فنی برق ، کاردانی امور بانکی ، کاردانی معماری ، کاردانی نرم افزار کامپیوتر ، کاردانی حسابداری ، کاردانی آموزش زبان انگلیسی ، کاردانی مدیریت بازرگانی و غیره را مورد پذیرش قرار می دهد . داوطلبان توجه داشته باشند که لیست رشته های ارائه شده دانشگاه آزاد تبریز در ورودی مهر و بهمن دچار تغییراتی خواهد شد . داوطلبان می توانند برای اطلاع از لیست رشته های ارائه شده توسط دانشگاه آزاد تبریز با مشاوران آوای مشاور تماس حاصل فرمایند .

لیست رشته های بدون کنکور ( بدون آزمون ) کارشناسی پیوسته  دانشگاه آزاد تبریز مهر و بهمن 96-97

داوطلبانی که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا دارای دیپلم 4 ساله نظام قدیم باشند می توانند در این مقطع ثبت نام خود را انجام دهند . دانشگاه آزاد تبریز در ورودی مهر و بهمن 96-97 در مقطع کارشناسی پیوسته داوطلبان علاقه مند به شرکت در ثبت نام بدون آزمون رشته های چون کارشناسی زبان و ادبیات فارسی ، کارشناسی آموزش و زبان انگلیسی ، کازشناسی حقوق ، کارشناسی حسابداری ، مهندسی معماری ، مهندسی عمران ، مهندسی کامپیوتر ، کارشناسی مدیریت بازرگانی ، مهندسی نفت و غیره را مورد پذیرش قرار می دهد . داوطلبان توجه داشته باشند که لیست رشته های ارائه شده دانشگاه آزاد تبریز در ورودی مهر و بهمن دچار تغییراتی خواهد شد . داوطلبان می توانند برای اطلاع از لیست رشته های ارائه شده توسط دانشگاه آزاد تبریز با مشاوران آوای مشاور تماس حاصل فرمایند .

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد تبریز مهر و بهمن 96-97

داوطلبانی که دارای مدرک کاردانی اعم از کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته باشند می توانند در مقطع کارشناسی ناپیوسته ثبت نام خود را انجام دهند . دانشگاه آزاد تبریز در ورودی مهر و بهمن 96-97 در مقطع کارشناسی ناپیوسته داوطلبان علاقه مند به شرکت در ثبت نام بدون آزمون رشته های چون کارشناسی مدیریت بیمه ، کارشناسی آموزش و زبان انگلیسی ، مهندسی تکنولوژی الکترونیک ، کارشناسی حسابداری ، مهندسی معماری ، مهندسی اجرایی عمران ، مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر ، کارشناسی مدیریت بازرگانی و غیره  را مورد پذیرش قرار می دهد . داوطلبان توجه داشته باشند که لیست رشته های ارائه شده دانشگاه آزاد تبریز در ورودی مهر و بهمن دچار تغییراتی خواهد شد . داوطلبان می توانند برای اطلاع از لیست رشته های ارائه شده توسط دانشگاه آزاد تبریز با مشاوران آوای مشاور تماس حاصل فرمایند . و یا به سایت  azmoon.org مراجعه نمایید.

پرسش و پاسخ

 

جهت مشاوره تحصیلی و  اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز

با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد . ( همه روزه )
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *