سایت دانشگاه آزاد واحد بردسیر

سایت دانشگاه آزاد واحد بردسیر : این مقاله که توسط تیم محتوا آوای مشاور نوشته شده است . قصد داریم تا شما را با سر فصل هایی اعم از زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بردسیر ، زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد بردسیر ، ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر ،  ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بردسیر ( بدون آزمون ) ، شهریه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر ، تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بردسیر و شرایط انتقالی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر  آشنا کنیم تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید و در مسیر پیشرفت قدم بردارید.

 

سایت دانشگاه آزاد واحد بردسیر

 

درباره دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر

دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1360بنا نهاده شد، این دانشگاه در سال 1361 اولین آزمون ورودی خود را برگزار نمود که در اولین سال تأسیس این دانشگاه حدود 3 هزار نفر دانشجو در رشته های برقمکانیکشیمی – راه ساختمان – فیزیکحسابداری – صنایع فلزی – ریاضی و نساجی پذیرفته شدند. دانشگاه آزاد اسلامی هم اکنون سومین دانشگاه جهان از نظر تعداد دانشجو می باشد.

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بردسیر مهر و بهمن 96-97

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر یکی از دانشگاه های وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. این دانشگاه به 2 طریق بدون آزمون و با آزمون اقدام به پذیرش دانشجو می کند. ثبت نام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر در 6 مقطع صورت می گیرد.

کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته ، کارشناسی ناپیوسته ، کارشناسی ارشد و دکتری . این 6 مقطع برای ورود دانشجویان از طریق کنکور سراسری به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر می باشد. به بیانی دیگر اگر داوطلبی بخواهد به صورت بدون آزمون وارد این دانشگاه شود می تواند بسته به رشته تحصیلی خود در یکی از مقاطع کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته به تحصیل بپردازد.

 

ثبت نام دانشگاه آزاد بردسیر

 

 

جهت مشاوره تحصیلی و یا اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر با شماره

1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت

و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید .

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

 

مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر 96-97

مختص داوطلبانی است که دارای مدرک دیپلم در رشته های کاردانش و یا فنی حرفه ای باشند.

مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر 96-97

مختص داوطلبانی است که دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و یا دارای دیپلم 4 ساله نظام قدیم باشند. در واقع این مقطع برای داوطلبان گروه های ریاضی ، تجربی و انسانی می باشد.

مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر 96-97

مختص داوطلبانی است که دارای مدرک کاردانی می باشند و قصد دارند در مقطع کارشناسی ادامه تحصیل دهند ، این داوطلبان باید رشته ای متناسب با مقطع کاردانی خود انتخاب کرده و ثبت نام خود را انجام دهند.

مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر 96-97

مقطع کارشناسی پیوسته مانند مقطع کاردانی ناپیوسته مختص داوطلبانی است که دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و یا مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم باشند، داوطلبان در این مقطع 4 سال پیوسته در رشته انتخابی خود تحصیل می کنند.

سایت دانشگاه آزاد واحد بردسیر 96-97

داوطلبانی که قصد دارند در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر با آزمون ورود به تحصیل بپردازند باید در زمان ثبت نام کنکور سراسری که همزمان و به صورت یکجا با آزمون دانشگاه های دولتی در بهمن ماه انجام می شود ثبت نام کنند و در مرحله انتخاب رشته در سایت دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org انتخاب رشته نمایند.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد بردسیر مهر و بهمن 96-97

اما اگر داوطلبان قصد دارند به صورت بدون کنکور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر راه پیدا کنند باید بعد از اتمام کنکور و در مرحله انتخاب رشته با اعلام رشته های بدون آزمون از طرف این دانشگاه ، با تهیه کارت اعتباری ثبت نام به صورت کاملا اینترنتی در مرحله اولیه ثبت نام کرده و رسید ثبت نام را دریافت کنند. لازم به ذکر است که دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر سالی 2 بار برای ورودی های مهر و بهمن ثبت نام بدون آزمون انجام می دهد.

نکته: داوطلبانی که قصد دارند در رشته پزشکی و پیراپزشکی در دانشگاه آزاد تحصیل کنند حتما باید در کنکور سراسری شرکت نمایند زیرا این رشته ها به صورت بدون کنکور وجود ندارند.

 

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بردسیر

 

ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه آزاد بردسیر مهر و بهمن 96-97

جهت اطلاعات بیشتر در مورد لیست رشته های با آزمون دانشگاه آزاد واحد بردسیر با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بردسیر بدون آزمون مهر و بهمن 96-97

لیست رشته های بدون کنکور ( بدون آزمون ) کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد بردسیر 96-97

مهندسی صنایع ، روانشناسی ، حقوق ، علوم اجتماعی ، زبان و ادبیات فارسی ، حسابداری ، مدیریت امور بانکی ، مرمت بناهای تاریخی ، شیمی (کاربردی) ، مهندسی شیمی ، مهندسی عمران ، مهندسی مکانیک ، مهندسی کامپیوتر (فناوری اطلاعات) ، مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) ، مهندسی معماری ، طراحی داخلی و … 

لیست رشته های بدون کنکور ( بدون آزمون ) کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بردسیر 96-97

تربیت بدنی ، متالوژی ، آموزش و پرورش ابتدایی ، ریاضی ، برق قدرت ، ادبیات فارسی ،  مهندسی صنایع شیمیایی ،  مهندسی تاسیسات حرارتی و برودتی ، مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) ، حسابداری ، مهندسی عمران ، مهندسی معماری و …

لیست رشته های بدون کنکور ( بدون آزمون ) کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد بردسیر 96-97

نقشه کشی معماری ، کامپیوتر (نرم افزار) ، نقشه کشی عمومی ، حسابداری ، ساختمان ، تربیت بدنی ، الکتروتکنیک ، متالوژی ، مربی بهداشت مدارس و … 

لیست رشته های بدون کنکور ( بدون آزمون ) کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد بردسیر 96-97

حسابداری ، معماری ، کامپیوتر(نرم افزار) ، عمران(ساختمان های بتنی) ، معماری سنتی ، عمران (کارهای عمومی ساختمان) ، عمران (آب و فاضلاب) ، عمران (زیرسازی راه) ، عمران (روسازی راه) ، عمران (پل سازی و ابنیه فنی) ، شیمی (پالایش) ،  شیمی (عملیات پتروشیمی) ، مکانیک (تاسیسات) ، ریاضی ، امور زراعی و باغی (تکنولوژی تولیدات باغی) ، امور زراعی و باغی (تکنولوژی تولیدات زراعی) ، تکنولوژی آبیاری ، دینی و عربی ،  تربیت معلم قرآن کریم ، تربیت بدنی ، آموزش ابتدایی ، متالوژی و … 

شهریه دانشگاه آزاد واحد بردسیر مهر و بهمن 96-97

میزان نرخ شهریه در دانشگاه آزاد واحد بردسیر بستگی به رشته ای دارد که داوطلب از طریق کنکور سراسری یا به صورت بدون آزمون در آن ثبت نام می کند. داوطلب پذیرفته شده در این دانشگاه برای هر ترم تحصیلی باید شهریه پرداخت کند.

شهریه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر به دو بخش شهریه ثابت و شهریه متغیر تقسیم می شود . شهریه ثابت برای هر رشته با رشته دیگر تفاوت دارد که به صورت ثابت باید در شروع هر ترم تحصیلی پرداخت شود. شهریه متغیر شامل شهریه دروسی می شود که دانشجو در ترم تحصیلی آن ها را انتخاب می کند که هر درس نیز شهریه متغیری دارد یعنی شهریه دروس عمومی ، دروس تخصصی ، دروس عملی ، دروس آزمایشگاهی و … باهم تفاوت دارد . پس نتیجه می گیریم نمی توان نرخ ثابتی از شهریه کلیه رشته های ارائه شده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر در قالب مقاله گنجاند. شما داوطلبان عزیز برای اطلاع از شهریه هر رشته می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بردسیر

 

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بردسیر مهر و بهمن 96-97

تکمیل ظرفیت به معنای انتخاب رشته دوباره و شانسی دوباره برای داوطلبانی است که در کنکور سراسری شرکت کرده اند. پس از برگزاری آزمون سراسری و اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان ، زمان تکمیل ظرفیت برای دانشگاه آزاد واحد بردسیر فرا میرسد . در این مرحله آزمون مجددی برگزار نمی شود بلکه داوطلبان با همان تراز و رتبه ای که در آزمون به دست آورده اند ، شانس خود را به صورت مجدد امتحان می کنند.

کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری ، که قبول یا رد شده اند می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت انتخاب رشته دوباره انجام دهند و شانس خود را امتحان کنند.البته داوطلبانی که رتبه یا تراز آنها نزدیک به آخرین نفر قبولی در آن رشته محل مورد نظر است ، شانس قبولی بیشتری را دارا هستند.

استفاده از تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر فقط شامل افرادی می شود که در کنکور سراسری همان سال شرکت کرده باشند.به عنوان مثال اگر تکمیل ظرفیت در سال 96 اعلام می شود داوطلب باید در کنکور سال 96 شرکت کرده باشد.

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر در 2 مرحله برای ورودی های مهر و بهمن انجام می پذیرد.

همان طور که می دانیم انتخاب رشته یکی از حساس ترین مراحل برای ورود به دانشگاه است که اگر اشتباهی در آن صورت گیرد پشیمانی به بار خواهد آورد. پس در هنگام انتخاب رشته نهایت دقت را به کار ببرید و در صورت بروز هرگونه مشکل  با ما تماس بگیرید.

شرایط انتقالی در دانشگاه آزاد بردسیر مهر و بهمن 96-97

دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر پس از گذراندن یک ترم تحصیلی در این واحد دانشگاهی می تواننداقدام به گرفتن انتقالی یا میهمانی کنند . پس نتیجه می گیریم که دانشجویان برای گرفتن انتقالی نمی توانند از همان ترم اول اقدام کنند و حتما باید یک ترم اول را در دانشگاه پذیرفته شده بگذرانند.

دانشجویانی که قصد گرفتن انتقالی را دارند باید شرایط انتقالی در دانشگاه آزاد واحد بردسیر دارا باشند که عبارتند از:

  • ازدواج و متارکه
  • فوت والدین ، همسر و فرزند
  • دانشجوی بیمار
  • جدول همترازی
  • جانبازان 25 درصد و بالاتر
  • همسران و فرزندان اعضای هیات علمی
  • فارغ التحصیلان دبیرستان های سما
  • واحد های بین الملل و …

رتبه بندی دانشگاه های آزاد اسلامی 96-97

1 – دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران 81 – دانشگاه آزاد واحد ایلام 161 – دانشگاه آزاد واحد ابر کوه
2-  دانشگاه آزاد واحد  قزوین 82 – دانشگاه آزاد واحد درود 162 – دانشگاه آزاد واحد اندیمشک
 3 – دانشگاه آزاد واحد  تهران مرکز 83 – دانشگاه آزاد واحد  لامرد 163 – دانشگاه آزاد واحد هریس
 4 – دانشگاه آزاد واحد تبریز 84 – دانشگاه آزاد واحد رامسر 164 – دانشگاه آزاد واحد جیرفت
 5 – دانشگاه آزاد واحد بندرعباس 85 – دانشگاه آزاد واحد بافق 165 – دانشگاه آزاد واحد بردسکن
 6 – دانشگاه آزاد واحد آیت الله آملی 86 – دانشگاه آزاد واحد بجنورد 166 – دانشگاه آزاد واحد لنجان
 7 – دانشگاه آزاد واحد رشت 87 – دانشگاه آزاد واحد بندر گز 167 – دانشگاه آزاد واحد آستانه اشرفیه
 8 – دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب 88 – دانشگاه آزاد واحد سبزوار 168 – دانشگاه آزاد واحد گنبد کاووس
 9 – دانشگاه آزاد واحد کرمانشاه 89 – دانشگاه آزاد واحد شهر مجلی 169 – دانشگاه آزاد واحد بویئن زهرا
10 – دانشگاه آزاد واحد شیراز 90 – دانشگاه آزاد واحد ابهر 170 – دانشگاه آزاد واحد بندرلنگه
11 – دانشگاه آزاد واحد مشهد 91 – دانشگاه آزاد واحد کاشان 171 – دانشگاه آزاد واحد کنگاور
12 – دانشگاه آزاد واحد اصفهان 92 – دانشگاه آزاد واحد استهبان 172 – دانشگاه آزاد واحد سراب
13 – دانشگاه آزاد واحد بابل 93 – دانشگاه آزاد واحد دهاقان 173 – دانشگاه آزاد واحد نقده
14 – دانشگاه آزاد واحد ارومیه 94 – دانشگاه آزاد واحد زابل 174 – دانشگاه آزاد واحد جاسب
15 – دانشگاه آزاد واحد ساری 95 – دانشگاه آزاد واحد آباده 175 – دانشگاه آزاد واحد لنگرود
16 – دانشگاه آزاد واحد کرج 96 – دانشگاه آزاد واحد قشم 176 – دانشگاه آزاد واحد فومن
17 – دانشگاه آزاد واحد بروجرد 97 – دانشگاه آزاد واحد تاکستان 177 – دانشگاه آزاد واحد مسجد سلیمان
18 – دانشگاه آزاد واحد اهواز 9 – دانشگاه آزاد واحد ملایر 178 – دانشگاه آزاد واحد چابهار
19 – دانشگاه آزاد واحد کرمان 99 – دانشگاه آزاد واحد شهر قدس 179 – دانشگاه آزاد واحد خارک
20 – دانشگاه آزاد واحد تهران شمال 100 – دانشگاه آزاد واحد مبارکه 180 – دانشگاه آزاد واحد ایرانشهر
21 – دانشگاه آزاد واحد یزد 101- دانشگاه آزاد واحد بین المللی جلفا 181 – دانشگاه آزاد واحد نایین
22 – دانشگاه آزاد واحد شهر ری 102 – دانشگاه آزاد واحد نراق 182 – دانشگاه آزاد واحد طبس
23 – دانشگاه آزاد واحد اراک 103 – دانشگاه آزاد واحد خلخال 183 – دانشگاه آزاد واحد میاندوآب
24 – دانشگاه آزاد واحد نجف آباد 104 – دانشگاه آزاد واحد تربت حیدریه 184 – دانشگاه آزاد واحد زرند
25 – دانشگاه آزاد واحد اردبیل 105 – دانشگاه آزاد واحد سومه سرا 185 – دانشگاه آزاد واحد اردکان
26 – دانشگاه آزاد واحد زاهدان 106 – دانشگاه آزاد واحد عجب شیر 186 – دانشگاه آزاد واحد پیرانشهر
27 – دانشگاه آزاد واحد سیرجان 107 – دانشگاه آزاد واحد فردوس 187 – دانشگاه آزاد واحد فرهان
28 – دانشگاه آزاد واحد مرودشت 108 – دانشگاه آزاد واحد صفا شهر 188 – دانشگاه آزاد واحد بیله سوار
29 – دانشگاه آزاد واحد بوشهر 109 – دانشگاه آزاد واحد بندر انزلی  189 – دانشگاه آزاد واحد داراب
30 – دانشگاه آزاد واحد زنجان 110 – دانشگاه آزاد واحد علی گودرز 190 – دانشگاه آزاد واحد انار
31 – دانشگاه آزاد واحد نور 111 – دانشگاه آزاد واحد آشتیان 191 – دانشگاه آزاد واحد میمه
32 – دانشگاه آزاد واحد امیدیه 112 – دانشگاه آزاد واحد صفا دشت 192 – دانشگاه آزاد واحد رباط کریم
33 – دانشگاه آزاد واحد تنکابن 113 – دانشگاه آزاد واحد تربت جام 193 – دانشگاه آزاد واحد سوسنگرد
34 – دانشگاه آزاد واحد اسلامشهر 114 – دانشگاه آزاد واحد سپیدان 194 – دانشگاه آزاد واحد تالش
35 – دانشگاه آزاد واحد سنندج 115 – دانشگاه آزاد واحد اسکو 195 – دانشگاه آزاد واحد جویبار
36 – دانشگاه آزاد واحد چالوس 116 – دانشگاه آزاد واحد گرمی 196 – دانشگاه آزاد واحد اردستان
37 – دانشگاه آزاد واحد همدان 117 – دانشگاه آزاد واحد فیروز آباد 197 – دانشگاه آزاد واحد شهریار
38 – دانشگاه آزاد واحد خرم آباد 118 – دانشگاه آزاد واحد قاینات 198 – دانشگاه آزاد واحد مشکین شهر
39 – دانشگاه آزاد واحد گرگان 119 – دانشگاه آزاد واحد دولت آباد 199 – دانشگاه آزاد واحد میناب
40 – دانشگاه آزاد واحد یاسوج 120 – دانشگاه آزاد واحد ملکان 200 – دانشگاه آزاد واحد کهنوج
41 – دانشگاه آزاد واحد ورامین 121 – دانشگاه آزاد واحد آستارا 201 – دانشگاه آزاد واحد شبهبهان
42 – دانشگاه آزاد واحد تهران غرب 122 – دانشگاه آزاد واحد شهر بابک 202 – دانشگاه آزاد واحد مهریز
43 – دانشگاه آزاد واحد نیشابور 123 – دانشگاه آزاد واحد شهرضا 203 – دانشگاه آزاد واحد بافت
44 – دانشگاه آزاد واحد سمنان 124 – دانشگاه آزاد واحد ایذه 204 – دانشگاه آزاد واحد سلماس
45 – دانشگاه آزاد واحد گرمسار 125 – دانشگاه آزاد واحد تفرش 205 – دانشگاه آزاد واحد مریوان
46 – دانشگاه آزاد واحد دزفول 126 – دانشگاه آزاد واحد هیدج 206 – دانشگاه آزاد واحد دهدشت
47 – دانشگاه آزاد واحد دامغان 127 – دانشگاه آزاد واحد رودسر (املش) 207 – دانشگاه آزاد واحد قروه
48 – دانشگاه آزاد واحد ساوه 128 – دانشگاه آزاد بین المللی خرمشهر 208 – دانشگاه آزاد واحد نطنز
49 – دانشگاه آزاد واحد شوشتر 129 – دانشگاه آزاد واحد لشت نشا 209 – دانشگاه آزاد واحد کلیبر
50 – دانشگاه آزاد واحد محلات 130 – دانشگاه آزاد واحد نوشهر 210 – دانشگاه آزاد واحد نیریز
51 – دانشگاه آزاد واحد رودهن 131 – دانشگاه آزاد واحد رامهرمز 211 – دانشگاه آزاد واحد نکا
52 – دانشگاه آزاد واحد میبد 132 – دانشگاه آزاد واحد کاشمر 212 – دانشگاه آزاد واحد سروستان
53 – دانشگاه آزاد واحد فیروزکوه 133 – دانشگاه آزاد واحد شیروان 213 – دانشگاه آزاد واحد سقز
54 – دانشگاه آزاد واحد لاهیجان 134 – دانشگاه آزاد واحد سواد کوه 214 – دانشگاه آزاد واحد مینو دشت
55 – دانشگاه آزاد واحد علی آباد کتول 135 – دانشگاه آزاد واحد هرند  
56 – دانشگاه آزاد واحد شبستر 136 – دانشگاه آزاد واحد بیضا  
57 – دانشگاه آزاد واحد پردیس 137 – دانشگاه آزاد واحد علوم دارویی  
58 – دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی 138 – دانشگاه آزاد واحد تویسرکان  
59 – دانشگاه آزاد واحد قوچان 139 – دانشگاه آزاد واحد رودان  
60 – دانشگاه آزاد واحد بناب 140 – دانشگاه آزاد واحد ممقان  
61 – دانشگاه آزاد واحد شاهرود 141 – دانشگاه آزاد واحد هشتگرد  
62 – دانشگاه آزاد واحد شهرکرد 142 – دانشگاه آزاد واحد فلاورجان  
63 – دانشگاه آزاد واحد مهاباد 143 – دانشگاه آزاد واحد ارسنجان  
64 – دانشگاه آزاد واحد خمینی شهر 144 – دانشگاه آزاد واحد داروین  
65 – دانشگاه آزاد واحد لارستان 145 – دانشگاه آزاد واحد بستان آباد  
66 – دانشگاه آزاد واحد دماوند 146 – دانشگاه آزاد واحد رفسنجان  
67 – دانشگاه آزاد واحد خمین 147 – دانشگاه آزاد واحد فسا  
68 – دانشگاه آزاد واحد کازرون 148 – دانشگاه آزاد واحد اقلید  
69 – دانشگاه آزاد واحد اهر 149 – دانشگاه آزاد واحد ایلخچی  
70 – دانشگاه آزاد واحد بیرجند 150 – دانشگاه آزاد واحد دشتستان  
71 – دانشگاه آزاد واحد مهدیشهر 151 – دانشگاه آزاد واحد صوفیان  
72 – دانشگاه آزاد واحد پرند 152 – دانشگاه آزاد واحد زرقان  
73 – دانشگاه آزاد واحد آزاد شهر 153 – دانشگاه آزاد واحد بروجن  
74 – دانشگاه آزاد واحد تهران شرق 154 – دانشگاه آزاد واحد ملارد  
75 –  دانشگاه آزاد واحد کیش 155 – دانشگاه آزاد واحد ماکو  
76 – دانشگاه آزاد واحد قم 156 – دانشگاه آزاد واحد مرند  
77 – دانشگاه آزاد واحد خوی 157 – دانشگاه آزاد واحد مراغه  
 78 – دانشگاه آزاد واحد گچساران 158 – دانشگاه آزاد واحد میانه  
79 – دانشگاه آزاد واحد آبادان 159 – دانشگاه آزاد واحد بهشهر  
80 – دانشگاه آزاد واحد ماهشهر 160 – دانشگاه آزاد اسلام آباد غرب  

برای اطلاعات بیشتر درباره شرایط هر یک از موارد فوق می توانید با مشاوران آوای مشاور در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر

اخبار دانشگاه آزاد اسلامی واحد  بردسیر

شرایط نقل و انتقالی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر 96-97

ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد  بردسیر 96-97

ثبت نام و بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر 96-97

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر 96-97

تراز و رتبه قبولی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر 96-97

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر 96-97

ثبت نام کنکور دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد  بردسیر  96-97

و… به مقاله های مربوطه مراجعه کرده و یا با ما تماس بگیرید.

 

دانشگاه آزاد واحد بردسیر

 

جهت مشاوره تحصیلی و یا اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر با شماره

1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت

و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید .

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

 
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *