سهمیه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

مرکز مشاوره تحصیلی آوای مشاور سعی بر این دارد که جنبه های گوناگون استفاده از سهمیه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را به شما معرفی کند اعم از : سهمیه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، سهمیه رزمندگان و ایثارگران کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، سهمیه آزاد کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، سهمیه استعداد های درخشان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، و همچنین نکات مهم درباره استفاده از سهمیه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و غیره …

سهمیه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

داوطلبان برای استفاده از سهمیه ها باید نهایت دقت را داشته باشند که تا مهلت زمان ویرایش اطلاعات ، سهمیه خود را مشخص کنند، زیرا بعد از آن امکان تغییر سهمیه وجود نخواهد داشت.

سهمیه رزمندگان و ایثارگران کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

الف ) رزمندگان بسیجی : رزمندگان و جهادگران که حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در مناطق عملیاتی داشته اند باید با مراجعه به سازمان های نیروهای مسلح نسبت به تکمیل فرم استفاده از سهمیه رزمندگان بسیجی و دریافت کد رهگیری 12 رقمی مربوط به این سهمیه اقدام کنند و بعد در ثبت نام اینترنتی کد رهگیری و سهمیه ی خود را درج کنند . کد تاییدیه نهایی سهمیه ها توسط دفتر خدمات و طرح حکمت معاونت نیروی انسانی ستاد کل (برای ایثارگران) و سازمان بسیج مستضعفین (برای رزمندگان) به مرکز سنجش آموزش پزشکی ارسال می شود.

ب ) سهمیه ایثارگران ( آزاده ، جانباز ، فرزند و همسر : شاهد ، مفقود الاثر ، آزاده و جانباز 25 در صدو بالاتر ) : داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران ، به منظور استفاده از سهمیه ایثارگران ، با ورود صحیح اطلاعات شناسنامه ای و علامت گذاری قسمت بنیاد شهید وامور ایثارگران و مشخص نمودن نسبت با ایثارگر در فرم ثبت نام اقدام کنند. و نیازی به دریافت و ارائه کد رهگیری از سایت یا کد ایثارگری ندارند.

نکته : فرزند و همسر جانباز کمتر از 25 در صد ،مجاز به استفاده از این سهمیه نمی باشند.

 

سهمیه آزاد کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

 

سهمیه آزاد کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 96-97

باقی مانده ظرفیت کل پذیرش در هر رشته به باقی مانده داوطلبانی که مشمول استفاده از سهمیه رزمندگان بسیجی و ایثارگران نمی باشند، اختصاص پیدا می کند.

سهمیه استعداد های درخشان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 96-97

این سهمیه به صورت مازاد بر ظرفیت پذیرش عادی می باشد، یعنی این سهمیه با ظرفیت سهمیه های دیگر محاسبه نمی شود.

نکات مهم درباره استفاده از سهمیه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

نکته 1 : یکی از شرایط پذیرش در سهمیه رزمندگان و ایثارگران، کسب حد نصاب لازم بر اساس نمره آخرین نفر پذیرفته شده سهمیه آزاد در هر رشته می باشد. 25 در صد از ظرفیت پذیرش به رزمندگان و ایثارگران به شرط کسب حد نصاب علمی اختصاص می یابد.

نکته 2 : داوطلبانی که نتوانند حد نصاب علمی لازم را به دست آورند، بدون شک ظرفیت طبق قانون به سهمیه آزاد اختصاص پیدا می کند.

نکته 3 : اگر تعداد افرادی که حد نصاب نمره علمی لازم را به دست می آورند بیش از مقدار ظرفیت باشد به ترتیب اولویت بندی تا پر شدن ظرفیت ،پذیرش می شوند اما هیچگونه ظرفیت اضافی پذیرش نخواهد شد.

نکته 4 : در صورتی که هر کدام از شرکت کنندگان سهمیه رزمندگان و ایثارگران موفق به کسب نمره قبولی در سهمیه آزاد شوند ،جز سهمیه آزاد محسوب می شوند.

نکته 5 : نمره رزمندگی به عنوان نمره یک درس با ضریب 1 و نسبت به حضور داوطلبانه در جبهه محاسبه می شود.(پذیرش داوطبان در سهمیه رزمندگان و ایثارگران بدون نمره رزمندگی محاسبه می شود.)

نکته 6 : بعد از اتمام مهلت ثبت نام هیچگونه تغییری در سهمیه صورت نمی پذیرد.

جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز و یا به سایت سنجش مراجعه نمایید.

 

آوای مشاور

 

جهت مشاوره تحصیلی و یا اطلاعات بیشتر در مورد سهمیه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت

و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید .

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

1 پاسخ به شرایط استفاده از سهمیه ها در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
  1. سلام خسته نباشید،از سهمیه بسیج فعال دانشکاه ،برای قبولی در ارشد وزارت بهداشت دانشکاه ازاد میشه استفاده کرد؟


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *