شرایط نقل و انتقالی دانشگاه آزاد

شرایط نقل و انتقالی دانشگاه آزاد : سامانه نقل و انتقالی دانشگاه آزاد سالی  2 بار باز می شود، یکی برای نیم سال اول و یکی برای نیم سال دوم. دانشجویانی که قصد انتقالی و یا میهمانی به دانشگاه دیگری را دارند باید دارای چند شرط از شرایط زیر باشند:

شرایط نقل و انتقالی دانشگاه آزاد به شرح زیر میباشد :

ازدواج یا متارکه : اگر دانشجوی خانم ، بعداز ثبت نام در دانشگاه ازدواج کند و یا از همسرش جدا شود، میتواند از قانون نقل وانتقالات استفاده کند، یعنی دانشجوی خانم میتواند به محل سکونت همسر انتقالی بگیرد و یا بعد از متارکه می تواند به محل سکونت پدر و مادرش انتقالی بگیرد.

شرایط نقل و انتقالی دانشگاه آزاد 96-97

فوت والدین ، همسر و فرزند

خانواده شهدا ، جانبازان یا ایثارگران : خانواده شهدا ،جانبازان یا ایثارگران می توانند از نقل و انتقالات استفاده کنند. همسرو فرزندان آزاده ها _ جانبازان  25 درصد به بالا و اسرا می توانند از نقل وانتقال استفاده کنند. همچنین با توجه به جدول همترازی و تغییر رشته هم امکان انتقالی وجود دارد.

شرایط دانشجوی بیمار برای نقل و انتقالی دانشگاه آزاد

دانشجویی که بیماری او بعد از ثبت نام در کنکور به وجود آمده ، دانشجو با مراجعه به پزشک معتمد دانشگاه و یا پزشک معتمد قوه قضاییه مورد آزمایش قرار می گیرد اگر پزشک تأیید کنه که بیماری بعد از ثبت نام به وجود آمده ، محدودیتی برای انتقال ندارد.

انتقالی و یا میهمانی بر اساس جدول همترازی میهمانی بر اساس سرپرستی:

فردی که سرپرستی خانواده را بر عهده دارد و دادگاه خانواده یا… این موضوع را تأیید کنند. اگر در یک خانواده چند دانشجو به طور همزمان درحال تحصیل باشند ، میهمانی و انتقالی صورت می گیرد.

شایان ذکر است تمامی دانشجویان باید در دانشگاهی که قبول می شوند حداقل 1 ترم درس بخوانند و بعد درخواست انتقالی دهند.

جهت مشاوره تلفنی اطلاعات بیشتر از زمان و شرایط نقل و انتقالی دانشگاه آزاد می توانید با مشاورین مرکز آوای مشاور در ارتباط باشید.

شرایط نقل و انتقالی دانشگاه آزاد

 

جهت مشاوره تحصیلی و یا اطلاعات بیشتر در مورد شرایط نقل و انتقالی دانشگاه آزاد

با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *