ثبت نام دبیرستان البرز

معرفی دبیرستان ماندگار البرز : دبیرستان البرز از سال 1301 شروع به فعالیت کرده است، این مدرسه واقع در منطقه  6 تهران بوده که یکی از قدیمی ترین و معتبرترین مرکز آموزشی تهران محسوب می شود.همچنین ثبت نام دبیرستان البرز نیز دارای ویژگی های خاصی است که در زیر به آن می پردازیم.

دبیرستان ماندگار البرز دارای امکانات رفاهی و آموزشی فوق العاده ای بوده و جزو بهترین مدارس ایران می باشد. هدف آن شناسایی و جذب دانش آموزان پسر در پایه های هفتم و دهم است. طریقه پذیرش دانش آموزان در این مدرسه از طریق آزمون ورودی می باشد.لازم به ذکر است پذیرش از طریق آزمون ورودی از سال 1386 در این مدرسه صورت گرفته است.

شرایط دبیرستان ماندگار البرز 96-97

شرایط ثبت نام دبیرستان البرز 96-97

1_ تابعیت جمهوری اسلامی ایران.

2_ اشتغال به تحصیل در پایه نهم و یا پایه ششم.

3_ حداقل معدل 18 در امتحانات نوبت اول پایه نهم.

4_کسب مقیاس خیلی خوب در تمام دروس و یا کسب مقیاس خوب در یک درس در پایه ششم.

زمان ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز 96-97

ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان البرز از بهمن ماه آغاز می شود و مهلت ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان البرز تا اواخر فروردین ماه می باشد . ثبت نام از طریق tehranedu.ir  ( آموزش و پرورش استان تهران ) انجام می شودثبت نام به صورت کاملا اینترنتی می باشد و هزینه ی ثبت نام برای مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم 15000 هزار تومان است . این هزینه به هنگام ثبت نام از طریق خریدن کارت پرداخت می شود و پس از پرداخت ، رمز ورود برای ثبت نام به داوطلب داده می شود . بعد از ورود به سامانه اینترنتی داوطلب باید تصویر و اطلاعات شخصی خود را بارگزاری کند.

زمان برگزاری آزمون دبیرستان ماندگار البرز 96-97

زمان برگزاری آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز 96_97 ساعت 9 صبح روز پنج شنبه 14 اردیبهشت ماه بوده که این آزمون برای داوطلبان پایه نهم به دهم می باشد.

زمان برگزاری آزمون ورودی پایه ششم به هفتم نیز در روز جمعه  15 اردیبهشت ماه بوده است.

نتایج این آزمون معمولا یک ماه بعد از آزمون اعلام می گردد و داوطلبان باید با مراجعه به این azmoon.tehranedu.ir  نتیجه خود را به صورت اینترنتی مشاهده کنند.

 

دبیرستان ماندگار البرز

 

جهت اطلاعات بیشتر در مورد معرفی دبیرستان ماندگار البرز با شماره 1978 907 909

ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

 
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *