معرفی رشته علوم اقتصادی

معرفی رشته علوم اقتصادی: رشته علوم اقتصادی یکی از رشته های زیر شاخه علوم انسانی می باشد، علوم اقتصادی می تواند پاسخگو به سئوالات زیادی باشد و بگوید که چه عواملی در یک جامعه می تواند موجب تخصیص منابع شود. در واقع این علم به ما یاد می دهد که چگونه به صورت بهینه از منابع مورد نیاز خود استفاده کنیم.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد معرفی رشته علوم اقتصادی با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت

و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

مشاوره انتخاب رشته علوم اقتصادی 96-97

انتخاب رشته مانند انتخاب دانشگاه نقشی اساسی در شکل گیری آینده هر شخص دارد، در واقع انتخاب رشته یکی از مهم ترین و حساس ترین تصمیم هایی است که افراد برای ورود به دانشگاه ها باید آن را اتخاذ کنند. انتخاب رشته یکی از مقوله هایی است که اگر اشتباهی در آن صورت بگیرد هیچ بازگشتی برای آن وجود نخواهد داشت، پس داوطلبان باید این مرحله را بسیار جدی بگیرند. یکی از راه هایی که می تواند کمک شایانی در زمینه انتخاب رشته به داوطلبان داشته باشد. مشورت با مشاوران انتخاب رشته و تحقیق و مطالعه در رابطه با رشته دلخواه است.

مرکز آوای مشاور می تواند در هر دو زمینه به شما عزیزان کمک کند. ما در این مقاله سعی داریم به توضیح رشته علوم اقتصادی بپردازیم تا داوطلبان متقاضی این رشته بتوانند با دیدی گسترده درباره زوایای مختلف این رشته نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند. داوطلبان در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل می توانند با مشاوران ما در تماس باشند.

گرایش های رشته علوم اقتصادی 96-97

1_ اقتصاد صنعتی

2_ اقتصاد حمل و نقل

3_ اقتصاد بازرگانی

4_ اقتصاد نظری

5_ اقتصاد کشاورزی

6_ اقتصاد پول و بانکداری

رشته علوم اقتصادی در مقطع کارشناسی ارشد نیز به گرایش های، بانکداری اسلامی، اقتصاد شهری، اقتصاد و تجارت الکترونیک، اقتصاد نفت و گاز و… تقسیم می شود که داوطلبان می توانند در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز در این رشته به ادامه تحصیل بپردازند.

دانشجوی رشته علوم اقتصادی قبل از انتخاب این رشته و ورود به دانشگاه باید بداند که برای تحصیل در این رشته باید دارای توانایی در محاسبه و همچنین دقت بسیار بالایی باشد.

آینده شغلی رشته علوم اقتصادی

فارغ التحصیلان رشته علوم اقتصادی می توانند در رشته تحصیلی خود وارد بازار کار شوند و به فعالیت بپردازند و برخی از این مشاغل عبارتنداز:

1_ وزارت اقتصاد

2_ وزارت صنایع

3_ بانک مرکزی

4_ نوشتن مدل های اقتصادی

دروس رشته علوم اقتصادی 96-97

اصول سازمانی و مدیریت اصول حسابداری آمار وروش آماری
ریاضیات مبانی جامعه شناسی حقوق تجارت

جهت اطلاعات بیشتر در مورد رشته علوم اقتصادی با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت

و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)

 
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *