معرفی مدارس تیزهوشان

معرفی مدارس تیزهوشان : لیست مدارس تیزهوشان ، ویژگی های مدارس تیزهوشان ، برای دانش آموزان باعث شده است که مدارس تیزهوشان ، محاسنی نسبت به مدارس عادی داشته باشند. وجود یک برنامه آموزشی و پرورشی در مدارس تیزهوشان از اتلاف وقت دانش آموزان تیزهوش می کاهد. همچنین سبب میشود استعداد های آنها شکوفا شود.

 

معرفی مدارس تیزهوشان

دانش آموزان مدارس تیزهوشان انگیزه و حس رقابت و فعالیت بالایی دارند . از همه مهمتر وضعیت ذهنی – عاطفی – اجتماعی تیزهوشان در این مدارس مورد ارزیابی بیشتر قرار می گیرد . ساعات درسی در مدارس تیزهوشان مانند مدارس عادی 30 ساعت در هفته است.با این تفاوت که 6 ساعت در هر هفته با رعایت قوانین و مقررات  میتوانند ساعات درسی را افزایش دهند.

 

لیست بهترین مدارس تیزهوشان

 

در مدارس تیزهوشان کتاب های مکمل دروس مانند : علوم ، ریاضیات ، ادبیات از طرف مدرسه تهیه میشو . نکته قابل ذکر این است ، که در مدارس تیزهوشان کادر آموزشی که وظیفه مهم تعلیم و تربیت این دانش آموزان را دارند به صورت گزینشی انتخاب میشوند . درمدارس تیزهوشان دو آزمون تحت عنوان پیشرفت تحصیلی در طول سال اخذ میگردد . این مدارس از لحاظ مالی خودکفا میباشند.

نکته: همچنین ساعات درس هفتگی با رعایت قوانین و تامین هزینه از سوی اولیاء به میزان 40 ساعت در هفته قابل افزایش است.

مهم: همچنین لازم به ذکر است که مدارس تیرهوشان صرفا برای دانش آموزان تیزهوش نیست ، دانش آموزان پر تلاش نیز میتوانند در آن مدارس به تحصیل بپردازند.

 

ویژگی های مدارس تیزهوشان 96-97

در این مدارس عوامل اجرایی باید با والدین دانش آموزان رابطه خوب و صمیمی داشته باشند.و والدین محترم به توصیه های کادر اجرایی اهمییت ویژه ای دهند.نتایج آزمون هارا تجزیه و تحلیل کنند. فرزندان خود را به برنامه نویسی و برنامه ریزی کتبی عادت دهند. در جلسات مدارس مشارکت فعال داشته باشند. نبایند شرایطی را به وجود بیاورند، که دانش آموز از مسائل اجتماعی ، عاطفی و افراد عادی جامعه دور شود. نباید والدین رفتاری از خود نشان دهند که بیانگر این باشد که از آنها انتظارات و توقعات بالایی داند.

 

ویژگی های مدارس تیزهوشان 96-97

 

ویژگی های مدارس تیزهوشان 96-97

دانش آموزانی که در این مدارس وارد میشوند ، دارایه مشخصات و ویژگی هایی هستند که آنها را با دانش آموزان عادی متمایز میکند. این دانش آموزان دارای ذهنی خلاق هستند ، وهمچنین از حافظه قوی بهره می برند،که به آسانی میتوانند از زمان حال رها شده و با مسائل گذشته و اتفاقات آینده بیاندیشند. این دانش آموزان دارای حس کنجکاوی و مشاهده گرایی تیزبین و دقیق هستند. توانایی درک و فهم در دانش آموزان تیز هوش بسیار بالا می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین آوای مشاور در ارتباط باشید و یا به سایت سمپاد مراجعه نمایید.

 

معرفی مدارس تیزهوشان

 

جهت اطلاعات بیشتر در مورد معرفی مدارس تیزهوشان با شماره 1978 907 909

ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.(همه روزه)
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *