ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم رشت

مرکز مشاوره تحصیلی آوای مشاور سعی بر این دارد که جنبه های گوناگون ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم رشت را به شما معرفی کند: اعم از زمان ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم رشت ، سایت ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم رشت ، اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی رشت را در این مقاله به شما توضیح دهد.

ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم رشت 97-98

یکی از دغدغه های اصلی والدین انتخاب مدرسه مناسب برای فرزندانشان است . دغدغه ای که تمام ذهن والدین را به خود درگیر کرده است . مدارس نمونه دولتی در رشد آموزشی و پرورشی دانش اموزان تاثیر بسزایی می گذارد و همین تاثیر عامل جستجو والدین برای مدارس مناسب است . یکی از مدارسی که در نزد والدین و دانش آموزان مناسب جلوه کرده است مدارس نمونه دولتی هستند . که البته مدارس نمونه دولتی رشت از این امر مستثنی نسیتند . مدارس نمونه دولتی به دلیل دقت در ارزیابی ذهنی و اجتماعی و عاطفی دانش آموزان مورد توجه فراوان واقع می شوند و نظر بسیاری از والدین و دانش آموزان را به خود جلب می کنند .

راهیابی به مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم رشت فقط از طریق آزمون دبیرستان ها و هنرستان های فنی و حرفه ای نمونه دولتی در دو مقطع تحصیلی ششم به هفتم و نهم به دهم ممکن است . این نوع مدارس به جذب دانش آموزانی می پردازند که از لحاظ بهره هوشی و پشتکار و توانمندی در سطح بالایی قرار دارند .

 

زمان ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم رشت

 

زمان ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم رشت 97-98

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم معمولاً در نیمه اول اسفند ماه شروع شده و تا نیمه دوم فروردین ماه به طول می انجامد . دانش آموزان می توانند در زمان مقرر شده از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش tehranedu.ir نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند .

داوطلبان می توانند با ورود به سایت اداره کل آموزش و پرورش ، ثبت نام اینترنتی و غیر حضوری خود را انجام دهند . توصیه می شود در فرم ثبت نام اینترنتی تمامی مشخصات کامل و صحیح وارد شود چراکه در صورت نادرست وارد شدن مشخصات مورد قبول واقع نمی شود و در صورت موفقیت و قبولی در آزمون قبولی داوطلبان لغو خواهد شد .

داوطلبان آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم می توانند برای اطلاع از ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و بهترین منابع آزمون مدارس نمونه دولتی  ششم به هفتم کلیک کنند .

همچنین برای اطلاعات دقیق تر از زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 96-97 می توانید به کانال تلگرام آوای مشاور مراجعه نمایید.

کانال تلگرامی تیزهوشان و نمونه دولتی

شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم رشت 97 -98

داشتن تابعیت ایرانی  و یا ایرانی بودن یکی از شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم است البته دانش آموزان غیر ایرانی (اتباع غیر ایرانی) نیز با توجه به بخشنامه مرکز بین الملل و مدارس خارج از کشور می توانند ثبت نام آزمون نمونه دولتی را انجام دهند .

یکی دیگر از شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس و یا کسب مقیاس خوب در حداکثر یک درس و خیلی خوب در سایر دروس در نوبت اول پایه ششم ابتدایی است . البته لازم به ذکر است که ملاک نهایی برای شرکت در جلسه آزمون نمونه دولتی معدل نوبت اول و دوم پایه ششم ابتدایی است .

نکته : داوطلبان شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم باید یک نسخه از کارنامه پایه ششم ابتدایی خود را به مسئول مربوطه در زمان آزمون ارائه دهند .

لازم به ذکر است که ثبت نام محصلان واجد شرایط مدارس ایرانی خارج از کشور با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل و سایر مدارک لازم می توانند در استان محل سکونت داوطلبان انجام پذیرد .

در مناطق یا شهرستان هایی که امکان ثبت نام در دو واحد آموزشی نمونه دولتی وجود داشته باشد دانش آموزان می توانند در فرم تقاضانامه ثبت نام ، هریک از دو اولویت را انتخاب نمایند .

 

سایت ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم رشت

 

سایت ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم رشت 97-98

داوطلبان و متقاضیان ثبت نام مدارس نمونه دولتی رشت توجه داشته باشند که مدارس نمونه دولتی به صورت استانی برگزار می شود و به سبب همین امر سایت ثبت نام برای هر استان به صورت مجزا خواهد بود . لذا داوطلبان می توانند با توجه به سایت ثبت نام استان خود مراحل ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم را طی نمایند  .

مدارک لازم  برای ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم رشت 97-98

مرحله بعد از مطالعه واجدین شرایط شرکت در آزمون نمونه دولتی شهر رشت ، تکمیل کردن فرم ثبت نام الکترونیکی است . که داوطلبان برای این امر می توانند به سایت  ذکر شده در متن بالا مراجعه کنند . در مرحله بعد جهت تکمیل فرم ثبت نام مدارک زیر مورد نیاز است :

اصل و کپی صفحه اول شناسنامه داوطلب

یک قطعه عکس ( 4×3 ) جدید  پشت نویسی شده داوطلب با زمینه سفید ، مربوط به سال جاری دانش آموزان

 ضمنأ عکس دختران باید با حجاب اسلامی بوده و صورت آنان کاملأ مشخص باشد.

 درمرحله بعد پرداخت مبلغ 110000( یازده هزار تومان ) لازم است داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند که دریافت و پرداخت هرگونه مبلغی تحت عناوین دیگر ممنوع است . و آخرین مرحله  شامل دریافت پرینت اطلاعات ثبت شده در سیستم که به تائید متقاضی و ولی او رسیده است می باشد .

داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند که در صورت واریز وجه ثبت نام به صورت مستقیم ، از طریق مراجعه به بانک و یا دستگاه های خودپرداز ، هیچ گونه ثبت نامی انجام نشده و وجه واریزی نیز برگشت داده نمی شود و قابل استرداد نخواهد بود .

 

نمونه دولتی ششم به هفتم رشت

 

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم رشت 97-98

به دلیل اینکه  تمام مراحل ثبت نام ( ثبت نام آزمون ، دریافت کارت ورود به جلسه ، اعلام نتایج ، ثبت اعتراض ) آزمون ورودی دبیرستان ها و هنرستان های فنی و حرفه ای نمونه دولتی رشت به صورت استانی و اینترنتی صورت می گیرد پس داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه نیز باید به صورت اینترنتی و استانی اقدام بکنند .

داوطلبان سه روز قبل از زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی رشت باید نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی اقدام نمایند . کارت ورود به جلسه ی آزمون نمونه دولتی رشت شامل : نام و نام خانوادگی و سایر مشخصات فردی، اولویت مدارس نمونه دولتی ( اعم از دبیرستان ها و یا هنرستان ها ) انتخاب شده و عکس داوطلب می باشد . داوطلبان می توانند از راهنمای تصویری زیر تمامی مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی را مشاهده نموده و اقدامات لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی ششم به هفتم را انجام دهند . در صورت بروز هرگونه ابهام و مشکلی در دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی می توانید با مشاوران گروه آوای مشاور درارتباط باشید .

نکته : داوطلبان باید توجه داشته باشند که حضور در جلسه آزمون نمونه دولتی رشت بدون کارت ورود به جلسه ممنوع می باشد .  و در صورت هرگونه مغایرت اطلاعات شخصی و عکس با مشخصات فرد داوطلب سریعاً برای رفع مغایرت و نقص آن اقدام نمایند .

داوطلبان آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه ششم به هفتم باید یک نسخه از کارنامه پایه ششم ابتدای خود را در زمان آزمون به مسئول مربوطه تحویل نمایند.

 

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی رشت

 

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی رشت 97-98

دانش آموزان مدارس نمونه دولتی رشت به این نکته توجه داشته باشند که آزمون نمونه دولتی به صورت استانی برگزار می گردد و نتایج آن نیزمعولا ًدر دو هفته یا بیست روز بعد از برگزاری آزمون از طریق سایت ثبت نام اعلام می گردد . همچنین زمان ثبت اعتراض و رسیدگی به آن از طریق سایت tehranedu.ir مشخص می شود .

مطالب مرتبط نمونه دولتی 97-98

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

ثبت نام نمونه دولتی

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

ثبت نام تیزهوشان

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

بهترین منابع آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

بهترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم

بهترین منابع آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم

ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم

سوال از شما

 

جهت مشاوره تحصیلی و  اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم رشت

با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 1 شب می باشد . ( همه روزه )
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *