کارت ورود به جلسه تیزهوشان

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با چگونگی دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان 96-97 ، زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 96-97 ، آشنا کنیم تا موقع دریافت کارت سوال و یا مشکل نباشید.

کارت ورود به جلسه تیزهوشان 96-97 ( استعداد های درخشان )

هدف از تاسیس مدارس تیزهوشان و یا سمپاد کشف و شناسایی استعداد برتر درمیان داوطلبان آزمون تیزهوشان و یا استعداد درخشان است . هدایت این افراد مستعد به سمت شکوفایی و موفقیت را می توان یکی دیگر از اهداف این مدارس عنوان کرد.

با توجه به اینکه افراد از لحاظ شاخص ها ی روان شناختی ، شخصیتی و توانایی های ذهنی با یکدیگر متفاوتند و به تناسب همین تفاوت های فردی ، ما شاهد استعداد و توانایی های متفاوت در بین افراد مختلف هستیم . درواقع هدف مدارس تیزهوشان و یا استعداد درخشان شناسایی این افراد توانمند یا به اصطلاح استعداد برتر است.

شناخت و کشف افراد مستعد هر ساله از طریق آزمون تیزهوشان در دوپایه هفتم و دهم در دو روز متوالی و به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود .

 

سوال از شما

 

 

جهت مشاوره تحصیلی و  اطلاعات بیشتر در مورد کارت ورود به جلسه تیزهوشان ( استعداد درخشان )

با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد. ( همه روزه )

 

ثبت نام و زمان آزمون تیزهوشان 96-97 ( استعداد های درخشان )

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در دو پایه هفتم و دهم معمولاً در بهمن ماه آغاز شده و تا اسفند ماه ادامه دارد .لذا داوطلبان می توانند با ورود به سایت azmoon.medu.ir ثبت نام الکترونیکی خود را انجام دهند . تمامی مراحل به صورت اینترنتی و غیرحضوری است.

لذا توصیه می شود در فرم ثبت نام الکترونیکی تمامی مشخصات کامل و صحیح وارد شده در غیر این صورت مشخصات ارسالی از جانب داوطلبان مورد قبول واقع نمی شود و در صورت موفقیت و قبولی در آزمون قبولی داوطلبان لغو خواهد شد. برای اطلاعات دقیق تر از زمان ثبت نام تیزهوشان می توانید در کانال تلگرامی با ما همراه باشید.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 96-97

داوطلبان چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان باید نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان اقدام نمایند. کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شامل : نام و نام خانوادگی و سایر مشخصات فردی، اولویت مدارس استعدادهای درخشان انتخاب شده و عکس داوطلب می باشد .

داوطلبان می توانند از راهنمای تصویری زیر تمامی مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان را مشاهده نموده و اقدامات لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه را انجام دهند.

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

در صورت بروز هرگونه ابهام و مشکلی دردریافت کارت ورود به جلسه می توانید با مشاوران گروه آوای مشاور درارتباط باشید.

نکته: داوطلبان باید توجه داشته باشند که حضور در جلسه آزمون تیزهوشان بدون کارت ورود به جلسه ممنوع می باشد. و در صورت هرگونه مغایرت اطلاعات شخصی و عکس با مشخصات فرد داوطلب سریعاً برای رفع مغایرت ونقص آن اقدام نمایند.

برای موفقیت در آزمون تیزهوشان به این نکات توجه فرمایید

در ابتدای راه موفقیت و رسیدن به این امر ( موفقیت ) ایجاد وتقویت انگیزه امری لازم وحیاتی است . یکی از راه های ایجاد انگیزه مشخص نمودن هدف است .

هدف چیزی است که فرد برای رسیدن به آن تلاش می کند نکته اصلی در توضیح هدف ، تلاش فرد برای رسیدن به خواسته اش است بدین معنی که در صورت عدم تلاش فرد برای رسیدن به آن خواسته ما می توانیم آن را مشخص کردن آرزو بدانیم . پس نکته اصلی برای رسیدن به اهدافمان ( بلند مدت – کوتاه مدت ) تلاش و پشتکار است.

مرحله بعد از مشخص نمودن اهداف ، برنامه ریزی است . در این مرحله فرد باید به تناسب توانایی و پشتکار خویش برنامه مناسبی را برای خود در نظر بگیرد . یکی از اصول برنامه ریزی توجه به تفاوت های فردی است . به عبارت دیگر افراد از نظر روانشاختی و انگیزشی و …. با هم متفاوتند بنابراین یک برنامه ریزی موفق ، برنامه ریزی است که تمامی این تفاوت ها را در نظر گرفته باشد و متناسب با این تفاوت ها پایه ریزی شده باشد.

یکی از مزایای برنامه ریزی ایجاد نظم در ساعات مطالعه موثر فرد است و از اتلاف وقت می کاهد. یک از نکات مهم در برنامه ریزی اجرای آن برنامه است . به بیان دیگر سعی کنید برنامه ریزی که متناسب با تفاوت های فردی انجام دادید را اجرا کنید چرا که این عمل عادت مطالعه صحیح و منظم را در شما نهادینه می کند.

در تمام مراحل رسیدن به اهدافتان تعادل را حفظ کنید . یکی از اشتباهات رایج بین داوطلبان این است که زمان مطالعه را به صورت افراطی افزایش می دهند و از زمان استراحت و تغذیه خود می کاهند که این امر در دراز مدت موجب عدم تمرکز و کاهش حافظه و… می شود.

سعی کنید برای رسیدن به اهدافتان فردی صبور باشید . این امر برای تمامی مراحل ، چه در زمان برنامه ریزی برای موفقیت در آزمون و چه در زمان پاسخ دادن به سوالات آزمون صدق می کند .

به بیان دیگر در هنگام پاسخ دادن به سوالات آزمون عجله نکنید و سعی کنید سوال ها را با دقت کامل بخوانید و متوجه محتوای سوال و نکات کلیدی آن شوید. در هنگام پاسخ گویی به سوالات آزمون کاملاً طبیعی است که چند سوال را بی جواب بگذارید ، سعی کنید از این اتفاق مضطرب نشوید و آرامش خود را حفظ کنید و آن سوالات را با یک علامت برای خود مشخص کنید تا در زمانی دیگر به آن جواب دهید .

داوطلبان آزمون تیزهوشان می توانند برای بهره مندی از بهترین منابع آزمون تیزهوشان و برنامه ریزی ، با مشاوران گروه آوای مشاور در ارتباط باشند .

 

مطالب مرتبط تیزهوشان (سمپاد )

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

ثبت نام آزمون نمونه دولتی

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

ثبت نام تیزهوشان

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

بهترین منابع آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

بهترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم

بهترین منابع آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم

بهترین منابع آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

 

پرسش از شما پاسخ از ما

 

 

 

جهت مشاوره تحصیلی و  اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ( استعداد درخشان )

با شماره 1978 907 909 ازسراسر کشور از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره  تماس حاصل نمائید.

ساعات پاسخگویی مرکز از 8 صبح الی 12 شب می باشد. ( همه روزه )

 
به این مقاله امتیاز دهید : 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره - هنوز هیچ امتیازی داده نشده.
Loading...


درباره behnamn

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *